22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tecatito Corona wyszedł z płaczem po kontuzji, podczas gdy Rayados grał w 10-tkę. Dlaczego?  Tak mówi regulamin – Fox Sports

Tecatito Corona wyszedł z płaczem po kontuzji, podczas gdy Rayados grał w 10-tkę. Dlaczego? Tak mówi regulamin – Fox Sports

Plan A. żył Noc koszmarów w Liga Podrzędny Liga MeksykańskaCóż, nie tylko wyszedł Usuwanie Podrzędny Ćwierćfinały Pocałunek Atletico San LouisChodzi o grę końcową Zaginiony Do Tecatito Korona przez infekcja I NIE Udało mu się zrobić ostatni To się zmienia; ponieważ?

On Systemy Podrzędny Liga Meksykańska bardzo Jasne Mimo to Tecatito Korona Opuścił boisko z płaczem NIE Pozwolono im wystąpić Kolejna zmianaPrawda, że grali z 10 piłkarzy Chociaż nie ma Żadnego wydalenia; Oto wyjaśnienie.

Radzimy Ci: Półfinał Liga MX za chwilę: America WON zna już swojego przeciwnika!

Rayados został bez Tecatito i nie mógł dokonać kolejnej zmiany

NA Prosty koniecNa imprezę, za Minuta 86, Rodrigo Dorado Pozostaw nogę wyciągniętą powyżej linii środkowej i Nabierający „Pozycja” w Tecatito KoronaTo właśnie ten fakt sprawił, że poczuł się na siebie zły infekcjaWięc Nie można kontynuować W meczu.

Można to także zobaczyć na kamerze irytującya nawet z łzy w oczyżałować NIE stał się zdolny Rób więcej Do Pomaga Do Planpamiętając, że już dawno go nie było, odkąd zajął jego miejsce Alfonso Gonzaleza Do Minuta 63.

Według powieści, Tecatito Korona On uderza On tunel Wyjazd jak poszedł prosto PrzebieralniaI chociaż odszedł Bez wyrzuceniaprzez Systemy Nie mogę wcześniej Kolejna zmiana; Co się stało?

Ten I to wyjaśnia Łatwood tego momentu Urazy i zadrapania Zostali Brak okien Robić zmianypowiedział, nawet w NIE Po zastosowaniu protokół przez zaszokować, NIE Mieli to Dodatkowa modyfikacja I zostali Grać z 10.

Radzimy Ci: Ameryka zakwalifikowała się do półfinału i już sięgnęła po „La 14”! Memy po kontrowersyjnym zwycięstwie nad Lyonem (zdjęcia)

Atletico San Louis połączyć 1-1 w tym PBVAale z Bramka Kto go zabrał z domu do PójścieOn na całym świecie the ulubiony przez 2-1I dlatego tu są Półfinały Będzie mierzony w Ameryka.

READ  Tragedia! Ludzka lawina spowodowała śmierć dziewięciu osób na stadionie w Cuscatlan