6 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zgadza się wyjechać z Fortalezy, by spróbować szczęścia w Polsce

Rynek

Według Globosportu, Angelo Henriques zmierza do polskiej drugiej ligi Mits Lechnica, ponieważ w Fortalezie nie widzi zwyczaju.

Angelo Henriquez opuszcza Fortalezę, by sprawdzić swoje szczęście w drugiej lidze Polski.
© FortAngelo Henriquez opuszcza Fortalezę, by sprawdzić swoje szczęście w drugiej lidze Polski.

Angelo Henriques Nie można było zielonych nagród. Z Pojawił się Uniwersytet Chile Oszołomiony warunkami i kupiony Mężczyzna UDT. Został pożyczony WiganNastępnie Królewski Saragossa Hiszpania i miejsce, w którym zrobił najwięcej akcji Zagrzeb Dynamo Z Chorwacji. Ale z biegiem lat zaczęło spadać i zniknęło Atlas Meksyku Próby wznowienia kariery w Romantic Traveller nie powiodły się. Jego ostatnia stacja Fort Z BrazyliiNie chodził tam, a teraz ponownie spróbuje szczęścia w Europie.

Oczywiście z powodu braku miejsca w zespole kierowniczym Jan Paweł WojciechW Brazylii dodali go z powrotem na stary kontynent, ale w mniejszym zespole: The Mitz TechnicaZ drugiej sekcji Polska.

Publikacja z informacją Diario do Nordeste, zgłoszoną przez Globoesporte. „Angelo Henriques opuszcza Fortalezę. Bez miejsca w trójkolorowej fladze wchodzi w kadry Chile Mids Lecnica z Polski, a zarząd Lyonu nie utrudnia transferu.

Henriques Zawarł umowę z Fort Do końca 2022 roku jego zespół posiada 55% jego praw majątkowych. Strzelił tylko jednego gola w 20 meczach. W tym sezonie podzielił 46 minut na dwa mecze.

Umowa z byłym Uniwersytetem Chile, według doniesień Always Brazil Mitz Technica Polska ma możliwość przedłużenia go o jedną trzecią o dwa lata, odrzucając tym samym otwartą ofertę Velez Sarsfield DT, po tym jak Alexander L. Kasik zapytał Medinę.

READ  Argentyna przegrała z rywalami Polski w Lidze Narodów w Katarze