21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

ZDJĘCIA: Crystal Silva dołącza do trendu dwukolorowego bikini i wskrzesza gorączkę Barrios

ZDJĘCIA: Crystal Silva dołącza do trendu dwukolorowego bikini i wskrzesza gorączkę Barrios

Jakie to wywołało zamieszanie Kryształ Silva W ten weekend oprócz tego, że po raz kolejny udowodniła, że ​​jest jedną z najpiękniejszych meksykańskich kobiet w showbiznesie, widziano ją także u boku swojej byłej partnerki z „Venga La Alegría”, Laury G, która po latach aktorstwa w serialu poranny program TV Azteca pożegnał się z programem. Mimo to przyjaźń z każdym z jego kolegów pozostała silna i było to widać Piękna była królowa piękności.

poprzez swoje historie na Instagramie. Kryształ Silva kilku abonentów zdjęcia I filmy, którymi się przechwalasz Stylizuj jak prawdziwa diva Moda, a jakby tego było mało, swoją lekcją stylu pożegnał lato, które kończy się we wrześniu tego roku. Na tę okazję dyrygenta Dołącz do trendu dwukolorowego bikini Z atrakcyjnym designem 3D, idealnym dla młodych, nowoczesnych, wrażliwych, kobiecych i bardziej zmysłowych kobiet.

W ten sposób sterownik VLA przerwał sieć. (Zdjęcie: IG @kristalsilva_)

Crystal Silva zakochuje się w swoich fanach w czerwonym bikini

W ubiegłą sobotę prowadząca przechwalała się krótkimi wakacjami, które spędziła z przyjaciółmi, choć największą uwagę przykuło nazwisko Laury G, z którą pokazała, że ​​łączy ją bliska przyjaźń i przy tej okazji grupa Podobał mi się rejs luksusowym jachtem Gdzie wyznaczają kierunek. Ze swojej strony Crystal Silva wybrał ten kierunek minibikini Dwukolorowy akcent z intensywnie czerwonym topem podkreślającym opaleniznę.

dla Twojej kombinacji plażowy wygląd, 31-letni słynny zawodnik dodał także A czarne rajstopy, Druga kreacja, w której pokazała, że ​​najmodniejszym sposobem na pożegnanie lata jest noszenie projektu 3D, który może obejmować zarówno ozdobny wzór, jak i proste garigolido, które doda ubraniom dużej objętości. W ten sposób zabłysnęła i została uznana za najbardziej fashionistkę, nie zapominając, że faworytem roku był dwukolorowy kostium kąpielowy.

W tym wyglądzie Krystal ujawniła płaski i zgrabny brzuch. (Zdjęcie: IG @kristalsilva_)

Według Krzesło modowe Crystal Silva, W przypadku dwuczęściowego kostiumu kąpielowego, takiego jak ten, który miała na sobie w ten weekend, ważne jest również zwrócenie uwagi na dodatki, które mogą podnieść jego wygląd. Chociaż istnieje niezliczona ilość alternatyw, którymi można się pochwalić, stawia na… Mistyczna przejrzystość to daje dotyk zmysłowość Do całego obrazu nogi są przykryte czarną tkaniną.

READ  BTS dziękuje ARMY za całe wsparcie podczas wyjścia do kina (wideo)

I na koniec, aby zakończyć lekcję stylu Kryształ Silva Od tego czasu akcesoria okazały się niezbędne nawet podczas dnia na morzu Do jej wspaniałego stroju dodana została złota biżuteria Dzięki którym dodała więcej blasku swojemu wyglądowi, na przykład naszyjnikami i kolczykami w różnych rozmiarach.

Krystal Silva również połączyła swoje małe bikini z namiętnymi czerwonymi ustami. (Zdjęcie: IG @kristalsilva_)