25 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chainsaw Man może ogłosić swoją kontynuację w maju, zasugerował przeciek – Kudasai

Konto TwitteroecufZnany z powiązań z wieloma głównymi przeciekami w branży animacji, takimi jak SUGOI Lite. Z tego powodu każda mała aktualizacja, którą wprowadzasz, daje coś do omówienia, ale oczywiście ma z tym coś wspólnego Człowiek z piłą łańcuchową Od razu powinien stać się trendem.

Udostępnij aktualizację konta na temat „Festiwal Człowieka ŁańcuchaWydarzenie odbędzie się w Japonii 20 maja. W rzeczywistości pierwszy pakiet Blu-ray/DVD anime będzie zawierał przepustki pierwszeństwa przy zakupie biletów (zgadza się, nie jest to darmowa wejściówka na wydarzenie, ale przepustka zapewniająca masz szansę go kupić). Najwyraźniej fakt, że przeciekający wspomniał o wydarzeniu, sprawił, że fani zaczęli potwierdzać, że w tym dniu nadejdzie ważne ogłoszenie.

Jednak oczywiste jest, że drugi sezon Człowiek z piłą łańcuchową To prawda, nie tylko biorąc pod uwagę sukces i historię serii, ale także sposób, w jaki zakończył się ostatni odcinek serii (przedstawienie głównego bohatera nadchodzącej historii). Tak więc nieznane jest w rzeczywistości „Kiedy zostanie ogłoszonyA specjalne wydarzenie w maju wydaje się idealną okazją, choć odległą.

Serial był emitowany w trakcie sezonu Jesień 2022 (październik-grudzień) I miał w sumie 12 odcinków, podczas gdy platforma Crunchyroll Odpowiada za jego dystrybucję na Zachodzie. Z drugiej strony Fujimoto zaczął publikować mangę Człowiek z piłą łańcuchową w dzienniku Cotygodniowy Shōnen Jump Od wydawcy Shueisha W grudniu 2018 r. pierwsza część zakończyła się w grudniu 2020 r. Druga część prac przeniosła się do serwisu cyfrowego Shōnen Jump Plusgdzie ukazuje się od lipca 2022 r.

Podsumowanie człowieka piły łańcuchowej

Akcja gry toczy się w świecie, w którym demony zagrażają pokojowi ludzi, czyniąc z nich cele, które należy wyeliminować. Denji jest przygnębionym młodym mężczyzną, który sprzedał wiele swoich organów i pracuje jako drwal i łowca demonów, aby spłacić długi swojego zmarłego ojca. Denji jest właścicielem psa (który jest również demonem) o imieniu Pochita, który dzierży piły łańcuchowe i używa ich do wykonywania swojej pracy.

Wyjaśnia to, ponieważ ludzie mogą zawierać umowy z demonami. Po powrocie do domu z pracy Denji zostaje wezwany przez Yakuzę do infiltracji budynku i zabicia kolejnego demona. Jednak plan był pułapką mającą na celu zabicie go w ramach kontraktu Yakuzy z Szatanem, co przyniosło im większą moc. Ale Pochita przychodzi z pomocą Denjiemu i wiąże się z nim, stając się pół człowiekiem, pół demonem i zdobywając piły łańcuchowe Pochity.

Linia: @oecuf0 na Twitterze

READ  Głęboka więź między Sandrą Bullock i Bradem Pittem, która sprawia, że ​​Angelina Jolie jest zazdrosna

©藤本タツキ / 集英社・MAPPA