16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

XXIX ICL i ludzki genom: genetyka, biotechnologia i medycyna zaawansowana

XXIX ICL i ludzki genom: genetyka, biotechnologia i medycyna zaawansowana

opis

4 maja w Arriaga Hall w Bizcaia Aretoa (Bilbao) rozpocznie się XXIX Kongres Prawa Międzynarodowego i Genomu Człowieka: „Genetyka, biotechnologia i medycyna zaawansowana”. Rozpocznie się o godzinie 09:45 prezentacją Alberto Emparanzy, dziekana Wydziału Prawa; Gorka Moreno, wiceprezes Campus Bizcaia; oraz Iñigo de Miguel, profesor i badacz w Grupie Badawczej Nauk Społecznych i Prawnych Stosowanych w Nowych Kierunkach (GI-CISJANT).

W ramach konferencji odbędą się konferencje o różnej tematyce podzielone na dwie sesje. Pierwszy będzie dotyczył „rozpowszechniania informacji naukowych, informacji i dezinformacji”, a drugi „organizmów i innych modeli eksperymentalnych pochodzących z ludzkich próbek biologicznych”. W każdej sesji będzie 3 prelegentów pochodzących z uniwersytetów w innych prowincjach, takich jak Madryt i Barcelona.

5 maja rozpocznie się o godzinie 9:00 od stołu komunikacyjnego, po którym nastąpi sesja „Teleprocedury w medycynie” z 3 prezentacjami. Dzień zakończy się wręczeniem „Nagrody im. Carlosa Marii Romeo Casabony” za najlepszą komunikację.

Organizatorami tego wydarzenia są GI – CISJANT, Wydział Prawa i Czerwona Cátedra de Derecho y Genoma Humano.

Pełny program można zobaczyć tutaj.

READ  „Polecam pisanie o sobie dwa lub trzy razy w tygodniu.”