27 września, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Xiaomi wprowadziło nowy piekarnik na gorące powietrze, który chcesz mieć w swojej kuchni

Xiaomi prezentuje nową MIJIA Smart Air Fryer 30L na swoich platformach crowdfundingowych w Chinach, która jest połączonym piekarnikiem o dużej pojemności, który pozwala gotować szybciej, łatwiej i zdrowiej.

Już Xiaomi Niektóre inne podobne produkty, takie jak 4 litry Smart Air Fryer Proteraz wydaje się być gigantem Haidian Chce poszerzyć ofertę małych urządzeń o kolejny piekarnik powietrzny Co w twoim przypadku nie jest takie małe.

Właściwie to jest to Inteligentna frytownica powietrzna MIJIA 30L Już dostępne na .platformach finansowanie społecznościowe Xiaomi w Chinach, ma Brak dużej pojemności 30 litrówpozwalając Ci wstać do Pięć warstw może być obsługiwanych jednocześnie Do pieczenia i gotowania.

Inteligentna frytownica powietrzna Xiaomi MIJIA 30L

Nowy piekarnik powietrzny Xiaomi o pojemności 30 litrów jest już dostępny w Chinach.

według Tabele danych Trzy warstwy pasty Xiaomi do pieczenia i dwie kolejne warstwy umożliwiają gotowanie na tej patelni, której wierzchnia warstwa może Emituje gorące powietrze z wentylatorem do 2000 obr/minOprócz innych noclegów Sześć rurek pomaga w cyrkulacji ciepłego powietrza Idealny do wszystkich części piekarnika.

Jego konstrukcja jest jak wszystkie produkty Xiaomi, Bardzo biały, bardzo prosty, bardzo prosty i bardzo praktycznyBez bandaży i ze wszystkim, co potrzebne do ekspozycji produktu Czego oczekuje użytkownik za bardzo uczciwą cenę. To zawsze było DNA Lei Jun.

W poniższej galerii można zobaczyć zdjęcia opublikowane w Chinach:

Xiaomi ma wątpliwości: czy naprawdę chcesz dynamicznej wyspy na Androidzie?

dokładnie jak GizmoChina Powiedz nam, W 30L MIJIA Smart Air Fryer nie jest konieczne obracanie żywności Gotować, ok Sześć rurek do gotowania jest strategicznie rozmieszczonych na górze i na dole Aby ciepło rozchodziło się po całym pomieszczeniu bez większych komplikacji.

Ponadto, gdy piekarnik gotuje z szybkim powietrzem, urządzenie jest w stanie Popraw odtłuszczanie żywności nawet o 15%Dzięki temu jedzenie jest bardziej chrupiące, zdrowe i ma niską zawartość tłuszczu.

READ  Primer ETF de Bitcoin de Estados Unidos aprobado por la SEC

Piekarnik osiąga temperatury do 220°Cma Ekran OLED o przekątnej 1,32 cala W intuicyjne pokrętło sterujące oraz dwa dotykowe przełączniki pozwolą nam w bardzo prosty sposób dostosować działanie urządzenia. Więc to zrobiła Niezależne regulatory temperatury góra i dół dzięki dwóm czujnikom NTC, Można regulować indywidualnie Aby zapobiec przypalaniu się lub brązowieniu żywności bardziej z jednej strony niż z drugiej.

Jest to piekarnik o dużej pojemności, z indywidualną regulacją temperatury w górnej i dolnej strefie oraz różnymi trybami pracy, połączony również z dostępem do receptur w chmurze… a kosztuje tylko około 130 euro!

I jak można by się spodziewać po jednym z zaawansowanych produktów Xiaomi, Posiada łączność NFC i dostęp do przepisów w chmurzeSterowanie głosowe za pośrednictwem Xiao AI i obsługi platformy online Chiński gigant MIJIA.

Na koniec powinieneś wiedzieć, żeby dokończyć przekonywanie się o tym Posiada również inne dodatkowe tryby pracy Takie jak fermentacja, utrwalanie ciepła, rozmrażanie i zamrażanie żywności itp.

Ile to kosztuje? Cóż, w Chinach MIJIA Smart Air Fryer 30L ustaliła ceny na 899 juanów, Około 130 euro po aktualnym kursie wymianyChociaż okres rabatowy trwa od 21 września Ptaki rano To pozwoli chińskim użytkownikom kupić go za 749 juanów, czyli tyle samo, Około 106 euro więcej niż atrakcyjne.

Jeśli ty też chcesz, Stań w kolejce i uzbrój się w cierpliwośćbo dotarcie na pewno zajmie dużo czasu Oficjalne sklepy Xiaomi w Hiszpanii.

Xiaomi nadal jest na pierwszym miejscu w Hiszpanii, ale w Europie spadła o prawie 40%