1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Meibi, marka, która sprawi, że będziesz się mocno „trząść” o lojalność wobec Merca2.0

Monica Ramos, dyrektor marketingu Meibi, Uczestniczył w środę, 21 września, jako członek komitetu w National Digital Marketing Conference 2022, gdzie nie tylko brał udział ekspertyza Na oczach ponad tysiąca osób, ale także Uruchom specjalną promocję dla wszystkich lojalnych zwolenników Merca2.0.

Czyli młoda kobieta dołączyła do swojego marketingowego głosu w panelu dyskusyjnym Rewolucyjna innowacja w strategiach marketingowych., wraz z wielkimi liderami branży, takimi jak Eduardo Verboonen, zastępca dyrektora generalnego MAC Hospitals; Theresa Flores, dyrektor marketingu w Boston Medical Group; oraz Christian Guerra, współzałożyciel Privita.

Pierwszego dnia wielkiego wydarzenia Merca2.0 Monica Ramos mówiła o zmianach w mentalności i nawykach zdrowotnych meksykańskich konsumentów, szczególnie w regionie tak napiętnowanym jak seksualność. Według eksperta epidemia Covid-19 spowodowała wzrost rynku zabawek erotycznych i spowodowała realne zaburzenia w kulturowej, mentalnej i emocjonalnej percepcji ludzi, którym dzięki takim markom jak Meibi udało się stopniowo zniknąć. Tabu o seksie i przyjemności.

Chcąc nagrodzić lojalność czytelników Merca2.0 oraz blisko 2000 uczestników Krajowej Konferencji Marketingu Cyfrowego organizowanej przez to medium komunikacji, Meibi proponuje tak wspaniałą promocję:

20% zniżki na wszystkie zabawki erotyczne Handel elektroniczny

Konsumenci, którzy chcą, aby marka była ważnym komplementem, wystarczy wybrać na stronie produkt, który im się podoba i wpisać frazę jako kod promocyjny: merca20meibi

Dzięki tej aktywacji Meibi i Merca2.0 dążą do zwiększenia informacji o zdrowiu seksualnym, które dodatkowo promują wiele fizycznych i emocjonalnych korzyści dla tych, którzy są w stanie poznać, wykorzystać i cieszyć się swoim ciałem bez konieczności uprawiania z nim seksu.

READ  Dzisiejsza najlepsza oferta