1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Konsument czekał 68 lat na zabawę prawdziwą lalką

  • W badaniu „Globalne trendy konsumenckie: ekonomiczne skrzyżowanie” Pokazuje, co wpływa na decyzję zakupową konsumenta.

  • w środku Badanie Puls Global Consumer Insights z czerwca 2022 Ujawniają się czynniki, które determinują zachowania konsumentów.

  • w dochodzeniu w sprawie „Raport Statystyk Konsumentów 2022” Wyjaśnia wpływ inflacji na nawyki zakupów cyfrowych.

Po zabawie z nadgarstek Drukowane na okładkach marki zupy, A konsument Musiał czekać 68 lat, aby ponownie spotkać worek zwierzaka i móc się z nim bawić, ponieważ z braku pieniędzy nie mógł ich zarobić naprawdę.

Referencje to świetne przypomnienie o tym, jak rozwija się konsument, jakie czynniki wpływają na decyzję zakupową i jakie związki nawiązywane są z marką poprzez zaskakujące elementy, takie jak nostalgia.

Mając to na uwadze, ustalane są ważne wytyczne biznesowe, oparte na danych, które nas ostrzegają pomysły Takich jak te związane z efektem inflacji.

The „Globalne trendy konsumenckie: ekonomiczne skrzyżowanie” określony Interesującym nawykiem jest to, że zdaje sobie sprawę, że są dwie ważne zmiany w konsumencie, że wydaje mniej na swoją konsumpcję i czynności, takie jak transport, i podejmuje decyzje, takie jak transport publiczny, aby to zrobić.

wewnątrz studia, 32 procent Z Milenialsi Skorzystaj z transportu publicznego, aby się poruszać i 42 procent Wśród nich mówi się, że wydają mniej na inne rzeczy, a wszystko to motywowane zjawiskiem wysokich cen, które obserwujemy na całym świecie.

Wpływ na konsumpcję z sytuacji ekonomicznych lub kontekstów społecznych był wglądem we wszelkiego rodzaju przypadki, które bardzo mocno widzieliśmy na rynku, gdzie transcendencja podąża za bardzo prostym schematem, który jest tym, co zrobić z tym, co pomaga rynkowi w standaryzacji namacalnych działań .

„Konsumenci widzą ceny natychmiast. Profesjonaliści są przekonani, że nie będzie znaczącej inflacji. HarvardA Kenneth RogoffW wywiadzie z nim Gazeta Harvarda.

To stwierdzenie jest tylko jednym z wielu rozważanych na rynku działań, które skłaniają nas do rozważenia kluczowej kwestii, jaką jest znaczenie, jakie konsument przywiązuje do ekonomicznie wypróbowanego scenariusza.

READ  El sorteo más grande de hoy, 3830: resultados de la lotería del 14 de diciembre y números ganadores | Outlook | Ciudad de México | CDMX | Edomex | Estados Unidos USA | USA | México

Powyższe skłoniło marki do podejmowania nieoczekiwanych decyzji konsumpcyjnych, jak widzieliśmy w przypadku Walmart, który jako pierwszy zaczął sprzedawać używane przedmioty jako alternatywę dla kupowania swoich produktów.

Z tej okazji komunikat sieci detalicznej wywołał poważne zmiany w nawykach konsumentów i skurczeniu się ich decyzji zakupowych.

68 lat przed inflacją

Uzasadnia, że ​​chciał tylko podarować mamie „fajny prezent”, Gilbert Velasco Do swojej historii dodała ponad milion egzemplarzy, kiedy pokazała, że ​​zamówiła lalkę inspirowaną „lalką”, czyli nazwą zupy z taką zabawką jak talizman, którą kobieta ją kroi. Umieć grać ze Wschodem.

Po 68 latach młodzieniec poznał szczegóły z matką, a ponowne spotkanie konsumenta z marką stało się ciekawym przypadkiem utrzymania tego rodzaju relacji między firmami a konsumentami.

Umieść tweeta Bardzo dziękuję @pastaslamuneca za towarzyszenie dzieciństwa mojej mamy. Sprawili, że była szczęśliwa i po 68 latach udało jej się zdobyć swoją lalkę. #Kocham Cię Mamo #łzy #namiętny # sny #dwa razy #miłość #szczęśliwe dzieciństwo #Dziękuję ♬ Zdobądź księżyc – Kina