23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wyspiarskie Centrum Sportu przygotowane na przyjęcie mistrzów Polski

Wyspiarskie Centrum Sportu przygotowane na przyjęcie mistrzów Polski
Liga Mistrzów CEV. CV Guaguas


Wszystko jest gotowe na wicemistrzostwo Europy w stolicy Gran Canarii. CV Guaguas, sklasyfikowany na drugim miejscu w CEV Champions League Volley 2024, będzie starał się o zwycięstwo z liderem grupy. Piąta kolejka zostanie rozegrana w najbliższy czwartek w Insular Sports Center (20:00 HIC).

Podopieczni Sergio Miguela Camarero chcą zaskoczyć mistrzów Polski. Nico Bruno, jeden z najbardziej doświadczonych zawodników na arenie międzynarodowej, obiecuje: „To będzie bardzo trudny mecz, Jastrzębski to jeden z najsilniejszych zawodników turnieju w Vejle”. Argentyński łapacz przyznaje: „Mamy przewagę w meczu, myślę, że zasługujemy na trochę więcej, ale hej, cały czas się poprawiamy i walczymy w każdym secie mecz po meczu”. Wskaż i zdobądź to, co najlepsze.” Najlepszy w grze” – zapewnił.

„Naciskaj poprzez serwis. Jeśli zagrają z dobrym przyjęciem, mecz będzie bardzo trudny. Musimy utrzymać naszą grę w ataku i wykorzystać szanse, jakie nam dają” – podkreśla. Szatnia wierzy w czynnik publiczny: „Tryby są bardzo ważne, poza tym lubimy grać u siebie, z naszymi ludźmi. Zapraszamy wszystkich na mecz, postaramy się dać im dobre widowisko i zwycięstwo.

Klub Voleibol Guaguas chce dokonać kolejnego ruchu w Europie i wsparcie opinii publicznej jest niezbędne. Kontynuacja meczu na stadionie La Liga Plus (20:00 HIC).

Informacje CV Guaguas

READ  Tusk nazywa spotkanie prezydenta Dudy z obydwoma ułaskawionymi polskimi politykami „nieprzyjemnymi”.