11 maja, 2024

Wynik, podsumowanie i gole meczu angielskiej Premier League

Na dotyk, czasem blisko zapisu posiadania Premier League (86 procent), a „Guardiolismo” osiąga najwyższy poziom Manchester Finalizowanie A Rok 2023 jest historyczny Świetne zwycięstwo Sheffield UnitedPokonany 2-0 Z wieloma Rodriego Hernandeza I na podstawie Juliana Alvareza Dzięki temu „Obywatel” znalazł się dwa punkty za liderami Liverpool.

Po niesamowitym roku 2023 City pozostał jeden mecz na zakończenie roku i serwowanie Kolejne pozdrowienia dla jego fanów. Na boisku pochwalił się pięcioma nowymi tytułami (Liga Mistrzów UEFA, Puchar Anglii, Superpuchar UEFA, Premier League i Klubowe Mistrzostwa Świata), aby pochwalić się mięśniami, zanim zmierzą się z idealnym rywalem w swoim corocznym CV i pożegnają go dobrą imprezą piłkarską.

Manchester City kończy rok pełen sukcesów.

Matta McNulty’ego/Getty’ego

Po pierwszych 19 dniach mają drugą najwyższą liczbę punktów w historii angielskiej Premier League. Sheffield United, znajdujące się na dole tabeli z 47 golami, zaledwie o trzy mniej niż Burnley w latach 90., było dobrym terenem łowieckim dla mężczyzn. Pepa Guardioliktóry także był jego Kevin De Bruyne na ławce rezerwowych Po miesiącach nieobecności spowodowanych kontuzją ścięgna podkolanowego.

Scenariusz wydawał się więc idealny. Imprezuj i świętuj przez kolejny rok. To była dobra historia, aby zakończyć niemal idealny rok i rozpocząć 2024 od zera, jak najbliżej liderów Liverpoolu. On Manchester City może zakończyć rok 2023 z dwoma punktami przewagi nad drużyną Jurgena Kloppa Z tym pomysłem wskoczył z całą mocą w pole.

Poziomy

Kevin De Bruyne, kolejna dobra wiadomość dla Pepa Guardioli.

Dave’a Thompsona/La Presse

Manchester City to za dużo dla Sheffield United

Przez pierwsze 40 minut znęcał się nad Sheffieldem, który nie wyczuł piłki i chwilami był o krok od skorzystania z wątpliwego zaszczytu bycia słabszą drużyną. Pobił rekord posiadania piłki w meczu Premier League. W różnych działach City pobiło rekord Liverpoolu (86 procent), a Sheffield obronił pierwszą piłkę w meczu po dogrywce pod koniec pierwszej kadencji, obniżając statystyki „Obywatela” do wartości poniżej stratosfery.

W tamtym czasie drużyna Guardioli była całkowicie dominująca, a prawda jest taka, że ​​zdarzyły się tylko trzy takie okazje. jeden z Juliana Alvareza Na początku (strzał był blisko słupka). Bramka Rodriego Herandeza Dwadzieścia minut później i kolejna próba Bernarda Silvy Które spotkało się z wybawiającą ręką Fotheringaya.

Tylko Rodri trafił w bramkę, który po fenomenalnym uderzeniu od tyłu zakończył się strzałem zza pola karnego, odblokowując Sheffield i pozwalając swoim kolegom na grę z mniejszym niepokojem. To było jego Ósme tyle w roku kalendarzowym. Kolejny przykład fantastycznego roku hiszpańskiego pomocnika, regularnie grającego w drużynie Pepa Guardioli, który zawsze przegrywa, gdy Rodriego nie ma w składzie z powodu kontuzji lub zawieszenia.

Mistrzostwo City, uwieńczone bramką Rodriego, załamało się w ostatnich pięciu minutach pierwszej połowy, gdy Sheffield obudził się i tylko w dwóch kolejnych meczach zdołał wyrównać. Osula błyszczała w obu przypadkach. Pierwsza, po strzale w środek Bogle'a z prawej strony, została w ostatniej minucie zablokowana przez Akanjiego. Drugi padł w róg po jego pierwszej próbie, w której głową trafił w ręce Edersona.

Gwałtowny wzrost Sheffield był mirażem. Nigdy więcej nie posmakował celu tak blisko. City na to nie pozwoliło, a Guardiola dokonał zmiany na początku drugiej połowy i oddał ostatnie uderzenie, które zadecydowało o losach meczu. Grealish wyszedł, Pope wszedł, a drugi gol padł po akcji rozpoczynającej drugą. Pope oczyścił przejście między liniami Fodenowi, który z kolei je przekroczył Juliana Alvareza Argentyński napastnik zakończył mecz w 61. minucie strzałem zgodnie z własnym życzeniem.

I tu szok już minął, pozostaje tylko wiedzieć, jak zakończy się impreza. Manchesterowi City mogło przypaść więcej goli, więcej posiadania piłki, większa dominacja lub więcej czegokolwiek pozytywnego. Nie spodziewano się nawet, że po zakończeniu kary zawodnik znajdzie się na dnie tabeli. Imprezę kontynuowano przy dobrym futbolu. City nie zdjęło nogi z pedału gazu ani nie przestało naciskaćFoden był w stanie strzelić gola po dwóch interwencjach Fotheringaya, a zakończenie spotkania pomogło zakończyć niesamowity rok dla City w najlepszy możliwy sposób: słodkim smakiem zwycięstwa i grą „Wonderwall” Oasis nad bramką. Obsługa systemu nagłośnieniowego Stadion Etihad Czy istnieje lepsze zakończenie? Może nie.

Manchester City vs Sheffield United: minuta po minucie meczu angielskiej Premier League

Blog na żywo: 1091

READ  Ameryka 0-0 (6-5 w rzutach karnych) gole LAFC, podsumowanie, kontrowersje i wideo