18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ameryka 0-0 (6-5 w rzutach karnych) gole LAFC, podsumowanie, kontrowersje i wideo

Ameryka 0-0 (6-5 w rzutach karnych) gole LAFC, podsumowanie, kontrowersje i wideo

Azulcrimas pokonał Los Angeles w spornym meczu, który zakończył się rzutami karnymi, aby to zdefiniować.

Jimenez był postacią z uratowaną karą.
© zdjęcie 7Jimenez był postacią z uratowaną karą.

Ameryka wróciła do Stanów Zjednoczonych na nowy mecz towarzyskiI ostatnie z tej serii zobowiązań w Federacji Amerykańskiej i w nocy na środę 3 sierpnia, Twarze widziane na tle LAFC Carlosa Veli na stadionie SoFi W Los Angeles w Kalifornii w meczu, który zakończył się bezbramkowo po 90 minutach.

Azulcrimas i Angelenos mieli intensywne spotkaniedla momentów, które grały dobrze, ponieważ obie drużyny miały szanse na bramkę, które zarówno bramkarze, jak i obrona wiedzieli jak rozwiązać, aby uniknąć złamania parytetu w transmisji elektronicznej, więc wszystko Trzeba było ustalić sankcje.

Egzekucje były równe iw pierwszych pięciu setach każdy z bramkarzy pokrył kulę, więc poszli na nagłą śmierć. tam Orły nie zawiodłypodczas gdy Cifuentes przegapił LAFC, więc wygrana pozostała z Coapa, który teraz wróci do Mexico City, aby przygotować się do meczu z Juarez.

wtedy w ogromne orły Udostępniamy wszystkie filmy z golami, ważnymi grami i kontrowersjami w meczu między Ameryką a Realem Madryt.

Tak Ameryka wyszła z sowieckiego stadionu

Orzeł wrócił do domu z LAFC

Tak się rozgrzewa Scar Jiminez

orzeł skaczący w sofi

Jak Ameryka przygotowywała się do gry?

Winnice nie odważyły ​​się strzelać

W pobliżu Muzo!

Trudności w wejściu przez winnice

Dalsze zawiadomienie od Romana Martineza

LAFC uratowane!

Kara Jimeneza pokryta!

ZENDEJAS NIE POWODUJE!

Capicita strzelił i zmierzył się z bramkarzem

CIFUENTES NIE POWODZĄ I AMERYKA WYGRANA!

Podobała Ci się nasza notatka? Czy jesteś zachęcany? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Águilas Monumental umożliwia interakcję z naszymi treściami. Poprzez Viaforę możesz powiedzieć nam, czego chcesz, przez Google, Facebook lub e-mail. Kompletne, zorganizowane doświadczenie dostosowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!

READ  City – Real Madryt: Militao dla Rudigera i Guardioli z oczekiwaną jedenastką