25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wynik i minuta meczu z LeBronem Jamesem

Wynik i minuta meczu z LeBronem Jamesem

New Orleans Pelicans i Los Angeles Lakers Pierwszy mecz w lidze odbędzie się we wtorek, 16 kwietnia Konferencja Zachodnia Chcąc zdobyć miejsce w play-offach NBA w 2024 r., śledź mecz na żywo, minuta po minucie Świat sportu USA.

Zespół prowadzony na boisku przez LeBrona Jamesa pragnie dołączyć do zespołu, który zapewnił sobie już miejsce po sezonie. Muszą więc dzisiaj wygrać z Pelicans. Zwycięzca przejdzie bezpośrednio do play-offówchwila Przegrany będzie miał kolejną szansę Kto przegra w meczu pomiędzy Golden State Warriors a Sacramento Kings?

Lakers vs Pelicans: czas, telewizja i sposób oglądania rozgrywek NBA w Internecie

Lakers i Pelicans zmierzą się ze sobą dzisiaj, we wtorek, 16 kwietnia, w NBA Play-In Championship, w ramach którego zwycięzca meczu otrzyma długo oczekiwany bilet do play-offów.

  • Meksyk (CDMX): 17:30
  • EST: 19:30
  • Centralne stany USA: 18:30
  • Zachód Stanów Zjednoczonych: 15:30

Pojedynek pomiędzy Lakers i Pelicans można oglądać w TNT w całych Stanach Zjednoczonych oraz w Internecie w Sling TV, natomiast w Meksyku można je zobaczyć w Star+. Fani NBA, którzy wykupią abonament NBA League Pass, będą mogli obejrzeć cały sezon posezonowy, niczego nie tracąc.

Mecze Lakers i Pelicans na żywo minuta po minucie w NBA

READ  Na prawą stopę! Gwatemala pokonuje Kubę na starcie Złotego Pucharu i prowadzi w grupie