25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kibice Barcelony pytają Rafę Marqueza po odpadnięciu z Ligi Mistrzów

Kibice Barcelony pytają Rafę Marqueza po odpadnięciu z Ligi Mistrzów

On FCB Bardzo blisko ukończenia dekady bez pobicia Liga MistrzówTurniej, z którego później opuścił W ćwierćfinale z Paris Saint-Germain, Sytuacja, która ponownie zasłynęła z meksykańskiego trendu Rafę Marqueza.

Po zakończeniu niepowodzenia zespołu culé wielu użytkowników i obserwujących Katalończyków na portalach społecznościowych nie wahało się wyrazić chęci Meksykański odbywać się Xaviego Hernandeza Stąd stery klubu.

Warto dodać, że jeszcze kilka tygodni temu tak było Xavi Kto to potwierdził Opuści stanowisko dyrektora technicznego klubu Barcelona Na koniec sezonu, który może zakończyć się bez tytułu, bo w Liga Osiem punktów straty do liderów Real Madryt.

Kibice Barcelony pytają Rafę Marqueza o stanowisko nowego trenera

Wiele wiadomości zostało rozpowszechnionych w sieciach społecznościowych, a nawet Memy O co poprosili go kibice Blaugrany w przyszłym sezonie Rafę Marqueza Strategiczne l Barcelona.

„Czas spróbować kogoś nowego, kogoś z domu, kogoś nowego. Czas na Rafę Marqueza„; „Niech Rafa Marquez zostanie trenerem Barcelony Ale niech następny sezon zacznie się od zera z kilkoma wzmocnieniami. „Niech Rafa Marquez reżyseruje”.Niektóre komentarze zostały opublikowane.

Jak podaje prasa hiszpańska, były kapitan reprezentacji Reprezentacja Meksyku Do Pierwszy wybór Aby przejąć wszystkie stery Barcelona A jego jedynym „rywalem” będzie on sam Xaviego Hernandeza, Cóż, przed meczem z Paryż Saint-Germain Podkreślił, że Zarząd chce, aby nadal kierował projektem.

READ  Ameryka przebrała się za okropny zespół - Jose Ramon Fernandez