22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wymiana ciosów ze szczęśliwym zakończeniem dla Niemców

Wymiana ciosów ze szczęśliwym zakończeniem dla Niemców

Niemcy zakwalifikowali się 9. Finał Europy do lat 17 Po pokonaniu Polski w świetnej grze, naznaczonej wymianą ciosów na tablicy wyników, ostatecznie przeszła na stronę niemiecką (3-5).

Polska, która ma na koncie tylko jeden tytuł, zdobyty w 1993 roku, będzie chciała powtórzyć ten wyczyn. Wymykało mu się to przez 30 lat. Aby to osiągnąć, musieli teraz pokonać jednego z faworytów, który chce podnieść swoje czwarte trofeum, prawdopodobnie przeciwko Hiszpanii, która jeszcze nie grała w półfinale z Francją.

Polska wcześnie objęła prowadzenie na tablicy wyników po bramce Daniela Mikołajewskiego, ale bramkarz Max Schmidt obronił z pola karnego w 7 minucie. Niemcy szybko zareagowali, na krótko wyrównując walkę, gdy po pół godzinie Karol Boris ponownie wyrównał wynik.

Wtedy na ratunek Niemcom przybył Paris Brunner. Borussia Dortmund rozwinęła się do przoduAlbo czwarty gol w mistrzostwach był nienagannym strzałem Erica da Silvy do centrum. Mimo reakcji Wolskiego na podopiecznych Marcina Włodarskiego, Polacy obwinili uderzenie i Herrmann ponownie uderzył na 25 minut przed końcem.

Wolski zdobył szóstą bramkę w turnieju, ale nie ostatni. Polska upadła fizycznie po tym, jak usilnie starała się utrzymać na nogach, a Niemcy sprostali zadaniu bramkami z rzutu karnego: Azan Otroko głową z rzutu rożnego i Robert Ramczak strzałem zza pola karnego przełamali impas. Polskie złudzenia co do spektakularnej walki, z której zwycięsko wyszły Niemcy.

READ  Polska policja monitoruje patrole cywilne na białoruskiej granicy