24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Włączenie: Profesorowie Wydziału Lekarskiego dostosowują swoje zajęcia

Włączenie: Profesorowie Wydziału Lekarskiego dostosowują swoje zajęcia

Aby zająć się uczeniem uczniów z dysfunkcjami wzroku, mój nauczyciel Wyższa Szkoła Medycyny i Nauk o Zdrowiu (EMCS) Opracowują techniki, strategie i techniki uczenia się nauk o zdrowiu.

„Wszystko zaczęło się od Przybycie młodej kobiety z wadą wzroku. ITo się teraz stało motywację do dalszej transformacji Nasz materiał jest dostosowany dla każdego Przyjazd przyszłych studentówzauważyła Rosa Giraldina Guzman, profesor EMCS.

Wyzwanie dydaktyczne studenci niepełnosprawni Motywowanie nauczycieli do poszukiwania innowacyjnych alternatyw w nauczaniu.

w trakcie semestru sierpień – grudzień 2022 Przeprojektowanie środowiska akademickiego ich klas i zatwierdzonych materiałów do ich wykonania bardziej wszechstronne dla swoich uczniów.

Współpracowali ze specjalistami m.in. z wydziałów inżynieryjnych, artystycznych i projektowych, aby m.in Strategie modelowania i kreacji dla których zmieniono kurs potrzeb swoich uczniów.

Wśród inicjatyw wyróżniają się 3 projekty: Modelowanie z LegoUżywać Formowalna masa Play-Doh i projekt Modele 2D i 3D. ITen ostatni był finansowany już wcześniej Program finansowania badań oparty na wyzwaniach dla technologii.

Anatomia serca z plasteliny

Karina Rodriguez Była jedną z pierwszych edukatorów EMCS, która podjęła wyzwanie przeniesienia swojego materiału wkład i konsumpcjaI Dla studentów medycyny, A-level Nie polegaj na wizualizacjach.

„Zaczynam robić Wymieniać się pomysłami ze mną Aby dowiedzieć się, jak on (uczeń) podszedłby do niej Znajomość anatomii sercaStruktury dróg przewodzenia serca Jakich materiałów mogę użyć Aby to zrobić”Ma to wyjaśnić.

wytłumaczyć płaszczyzny anatomiczne poprzez elementy inne niż obrazy Nauczyciel postanowił to wykorzystać Plastelina Play-Doh Aby poprowadzić ucznia przez proces uczenia się Konsultacje indywidualne przez cały semestr.

„Wszystko zaczęło się od Przybycie młodej kobiety z wadą wzroku-Geraldine Guzman.

Poprzez dotyk doprowadził swojego ucznia do Wymiarowanie i tworzenie elementów topograficznych Takich jak komory serca z tworzywa sztucznego, a także wygląd naczyń krwionośnych.

READ  Jego historia wygrywa na Twitterze

„Powinniśmy byli Tłumienie wizualnej kwestii nauczaniaWażne było użycie stu dotknięć i mnie Wygląda na to, że z Play Doh mogę projektować przedmioty w kształcie serca Aby ustaliła koncepcje”, zauważył Rodriguez.

Poza tym nauczyciel też Próbowałem użyć klocków LEGO symulować witrynę Serce znajduje się w jamie śródpiersiawykorzystując fakt, że on też mógł Zainstaluj go w czasie sesji.

„Jedną z bardzo cennych rzeczy w tym doświadczeniu jest to, że Student potrafi zbudować te modele Beton, który można złożyć i tym samym iść Zrozumienie składu struktur„, — dodał nauczyciel.

Kompleksowy projekt edukacyjny z klockami Lego

Montaż szlaków metabolicznych za pomocą LEGO

W równoległym eksperymencie nauczyciele Rosa Del Carmen Lopez I Jose Ascension Hernandez Zmienili klasę metabolizm i energia do tego przystosować Potrzeby Twojego ucznia w pierwszych tygodniach zajęć.

„Pierwszego dnia zajęć zrobiliśmy mu niespodziankę Narzędzia takie jak Miro, filmy itp. nie były realnymi opcjami nauczania Ten rozdział skutecznie taki, jaki był Poproś ucznia, aby wyobraził sobie świat bez standardów.

Tego popołudnia poszliśmy wszędzie w poszukiwaniu alternatyw, od Druk 3D na pirografiisklepy z rękodziełem, jak czas działa na naszą niekorzyść, wspominamy Widziałem trochę LEGO Co mieliśmy w zanadrzuPamiętaj profesor Lopez.

„Kiedy dotarliśmy do rozdziałów z materiałami, to było to Pierwszy raz zobaczyłam uśmiech mojej uczennicydotykaj i odkrywaj” — Rosa Lopez.

Dzięki temu pomysłowi naukowcy zaprojektowali Metabolizm nauczania i uczenia się z LEGOskąd czerpali korzyści Wykresy klastrowe do modelowania szlaków metabolicznych W klasie.

Ten wewnętrzny projekt pozwolił studentowi Ucz się pojęć poprzez stymulację dotykowąrozwój modeli molekularnych, bramek wejściowych i wyjściowych dla metabolitów oraz reprezentacje złożonych procesów Podobnie jak wytwarzanie ATP w mitochondriach.

Wdrożenie polega na a Droga ręki ucznia przez szlaki metabolicznewraz z opisem działań, które miały tam miejsce.

READ  Symulacja wyborów UPAEP, ćwiczenie edukacji obywatelskiej

„Pamiętam, jak dotarliśmy do drugiego tygodnia zajęć już przygotowanych z materiałem, było tak Pierwszy raz zobaczyłam uśmiech mojej uczennicydotykając ścieżek i eksploracji, więc to doświadczenie pozostawiło nam wiele.”Nauczyciel pomyślał.

Kompleksowy projekt edukacyjny z modelami 2D i 3D

Sztuka i medycyna tworzenia modeli 2D i 3D embriologii

Z doświadczenia zdobytego przez jego kolegów Rosa Giraldina Guzmán Hernandez iść na kurs Embriologia po modelowanie 2D i 3D, wizualizację materiału, z którego mogą korzystać nawet następne pokolenia.

„W pewnym momencie żarówka weszła mi do głowy, jak w kreskówce, i pomyślałem, co Uczniom trudno jest wyobrazić sobie rozwój embrionalny sam w sobie Nawet z filmami i zdjęciami.Nauczyciel wskazał.

Wtedy powiedziałem sobie: czemu nie Twórz modele 2D i 3D, których wszyscy uczniowie mogą dotknąć A także umieścić na nim dźwięk?on dodał.

Mając to na uwadze, A.J Multidyscyplinarna grupa ekspertów Promować i realizować swoją wizję Griselda Estela Ayurvides Ramirez Być Twoim konsultantem w zakresie sztuki, projektowania i materiałów edukacyjnych.

Dlaczego nie? Twórz modele 2D i 3D, których wszyscy uczniowie mogą dotknąć A także umieścić na nim dźwięk? -Geraldine Guzman.

Na szczęście mamy wsparcie ekspertów, takich jak np Irma Marcela Gonzalez Trevino Kto ma doświadczenie w badaniach edukacyjnych i Christina Jeppe Renaga Peña od włączenia do Pomóż nam w tym procesie„, wytłumaczyć.

Mieli wsparcie ludzi, którzy pochodzili z tego samego obszaru i zajmowali się inżynierią, sztuką i innymi Podekscytowany udziałem w tym projekcie Współpraca w różnych kwestiach, od motywów, przez kody QR, po nagrania audio — powiedział Guzman Hernandez.

Projekt był również finansowany przez Dr..Tec zarządzanie biletami zdrowotnymi, Jak i fundusze Program finansowania badań oparty na wyzwaniach przyłączać technologii w Monterrey.

kompleksowe projekty edukacyjne

Ćwiczenie włączające i uświadamiające

Jednym z punktów, z którym zgodzili się starsi nauczyciele w tych projektach, było to Włączenie w klasie Nie powinno to zależeć od obecności lub nieobecności uczniów niepełnosprawnych.

READ  Test wirusowy dzisiaj | To, co zobaczysz jako pierwsze na zdjęciu, powie Ci, czy jesteś spokojną i spokojną osobą | test osobowości | test wizualny | Psychologiczny test wirusowy | Wirusowe wyzwanie | Meksyk

„Czasami sprowadza się to do bardzo małych szczegółów, ale dla niektórych robi to ogromną różnicę. Musimy zmienić nasz chip, ponieważ często przejmujemy wszystkie zmysły Jako część, a nie zawsze jako taka. skomentowała Karina Rodriguez.

Nauczyciele zgadzają się wcześniej pracował Uczniowie z uszkodzonym słuchemale twierdzili, że w tym przypadku nie było takiej potrzeby Radykalnie przekształć materiał.

Dla nauczycieli to Możliwość wykraczała poza tworzenie innowacyjnych materiałów edukacyjnych, podkreślając Redę Wspierając ucznia w potrzebie.

„Pamiętam, jak ta studentka powiedziała mi, że myślała o rzuceniu zajęć, ale teraz jest w drodze na trzeci semestr..

„To nie była dla nas innowacja ani projekt, ale szukanie uśmiechu studenta. I to doświadczenie teraz Jesteśmy zmotywowani, aby żaden uczeń nie czuł się pominięty na naszych zajęciachProfesor Rosa del Carmen López podsumowała.

Może Ci się spodobać: