27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wizualna łamigłówka: Znajdź literę „E” w klasie

Litera „E” jest na tej ilustracji dobrze ukryta. Zdjęcie: genialny.guru.

ten Testy wirusowe Rozpowszechniaj w sieciach społecznościowych, takich jak Portal społecznościowy FacebookI Świergot To jest dołączone InstagramI I w wielu przypadkach pomagają poznać naszą osobowość. Czy odważysz się rozwiązać poniższy test? Jest prosty i przyniesie Ci wiele niespodzianek. Tym razem coś nowego puzzle. O czym on mówi?

Tym razem idziemy do klasy, w której jest nauczyciel i czwórka dzieci, patrząc na litery na tablicy. Brakuje jednak jednego, czyli litery „E”, którą musisz znaleźć w całym pomieszczeniu. Na ilustracji stworzonej przez genial.guru.

Powinieneś wiedzieć, że 97% uczestników nie potrafiło rozwiązać tej wizualnej zagadki, niezależnie od czasu, ponieważ nie ma ograniczeń co do znalezienia litery.

Wykorzystaj to w pełni i przetestuj swoje umiejętności wizualne, aby znaleźć „E”. Poniżej znajdziesz rozwiązanie, które, mamy nadzieję, nie musi być częścią tych 3%, które przeszły zagadkę.

postać
Litera „E” jest na tej ilustracji dobrze ukryta. Zdjęcie: genialny.guru.

Wizualne rozwiązanie do jazdy

Zmęczony szukaniem, rzucony w ręcznik i chcesz wiedzieć, gdzie jest litera „E”? Cóż, postanowiliśmy ci pomóc. Wtedy powiemy Ci dokładnie, gdzie to jest. Wystarczy spojrzeć na poniższą ilustrację. nic więcej. W czasach pandemii dzielenie się z przyjaciółmi lub rodziną było łatwe i praktyczne. ciesz się tym.

To jest list
To jest litera „E”. Zdjęcie: genialny.guru.

Geneza testu osobowości

testy psychologiczne Wypracował przesłanki dla teoretycznych procedur rejestrowania cech psychicznych, które częściowo obowiązują do dziś. Słynny psycholog Catel McCain (1890) Od tego czasu uznawany za twórcę testów diagnostycznych libero „testy i pomiary psychiczne” To on miał największy wpływ na rozwój metody.

Eksperymenty te i liczne badania prowadzone przez jego uczniów na ich temat nie były zbyt owocne, ponieważ opierały się na bardzo prymitywnej koncepcji ludzkiej psychiki. Każda indywidualna cecha osoby jest badana indywidualnie, ale to, co jest badane, nie wystarcza, aby reprezentować indywidualną wyjątkowość osobowości lub reprezentować jeden z jej istotnych aspektów.

READ  Badanie regionalne potwierdziło, że większość pediatrów niewiele wie na temat wkładu nauk behawioralnych w porady medyczne

Co to jest wirusowe wyzwanie lub test psychologiczny?

Carl Gustav Jung Jest jedną z głównych postaci pierwszego etapu psychoanalizy, a także założycielem szkoły psychologii analitycznej, zwanej też psychologią złożoną i psychologią głęboką. W ten sposób Jung zasłynął, ponieważ jego studia i analizy snów doprowadziły do ​​lepszego zrozumienia ludzi w stanie „psychicznym”.

W jego pracy, Typy psychologiczne„rozwija swoje wyobrażenia o istnieniu dwóch 'postaw’ (ekstrawersja/introwersja) i czterech funkcji, takich jak myślenie, czucie, czucie i intuicja. Po raz pierwszy odnosi się to do jaźni jako obiektu rozwoju psychicznego.

W ten sposób wychował różne typy psychologiczne, które skłoniły go do badania ludzi, którzy jako podstawę wykorzystują testy osobowości lub, jak wiadomo, wirusowe wyzwania, które po rozwiązaniu pozwalają dowiedzieć się więcej o sobie.

Jung kontynuował linię poparcia dla teorii, że ma to związek z procesami umysłowymi. Ale poszedł znacznie dalej i stworzył osobistą teorię opartą na tym elemencie. W tym celu podzielił psychikę na trzy podstawowe części: jaźń, nieświadomość osobistą i nieświadomość zbiorową.

Co to są tablice logiczne?

Zagadki logiczne to hobby lub gry polegające na szukaniu rozwiązania zagadek, odnajdywaniu ukrytego znaczenia frazy tylko poprzez intuicję i wnioskowanie. Nie wynika to z posiadania pewnej wiedzy. Różnica w przypadku puzzli polega na tym, że układają się w układankę w formie rymowanki i są na ogół przeznaczone dla odbiorców dziecięcych. Są używane głównie w humorystyczny sposób.

Czytaj