4 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wirusowe wideo: budują dom, używając latarni jako słupa

Nie ma wątpliwości, że jeśli chodzi o kreatywność, jeśli tak można to nazwać, człowiek jest w stanie rozwiązać niemal każdy problem. Tym razem dotyczy to świata budowa domu, ujawniając tę, która sprawiła, że ​​poezja stawiła czoła wszystkim, którzy ją widzieli.

Jest to dom zbudowany z bardzo dziwną podporą konstrukcyjną, bo podpiera go niezwykła kolumna, bo to latarnia. Tak, czytając to, ktoś pomyślał, że to „dobry pomysł” Użyj słupa oświetleniowego z transformatorem na górze, aby podeprzeć dom.

Wjazd na drogę publiczną

To prawda, że ​​każda osoba posiadająca nieruchomość ma prawo wybudować własny dom lub dokonać w nim zmian. Ale przede wszystkim powinieneś wziąć pod uwagę przepisy budowlane obowiązujące w Twojej społeczności lub regionie. Wszystko po to, aby uniknąć nielegalnego włamywania się na drogi publiczne.

Skłoniło to osobę do zarejestrowania domu sąsiedniej rodziny, która postanowiła użyć słupa oświetleniowego jako jednego ze swoich słupów budowlanych. W ten sposób wspierają swoje domy i narażają się na wielkie ryzyko.

Powyższe zostało pokazane poprzez krótki film w mediach społecznościowych, który przedstawiał dom znajdujący się w Santo Domingo.

A także przenosi transformatory

Jakby sama latarnia nie wystarczyła, na jej szczycie widać transformator, który zasila cały blok czy ulicę. W ten sposób nie tylko są narażeni na ryzyko porażenia prądem, które może mieć wpływ na dom i jego użytkowników, ale również spowoduje uszkodzenie pobliskich instalacji oświetleniowych.

Faktem jest, że ktokolwiek to zaprojektował, nie zachował najmniejszej ostrożności w skutkach swojego czynu. W obliczu takiej sytuacji użytkownicy, którzy obejrzeli ten film, zgłosili to na oficjalne konto Ministerstwa Robót Publicznych Dominikany, aby dowiedzieli się o tej konstrukcji i ją rozwiązali.

Czytaj

Wirusowe wideo: „Tak byś pomyślał wcześniej!” strażnicy pobili domniemanego złodzieja w Coacalco

READ  Sprzeczna krytyka Waszyngtonu wygłoszona przez dyktatora Kim Jong Una

Uruchomiono nowy poziom fanów: kobieta otrzymuje okładkę ze zdjęciem Chayanne i jej reakcja jest zaskakująca