2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wideo: Zbudował windę dla swojego 19-letniego kota, a kot dziękuje mu za technologię

Wysłano:

9 listopada 2021 11:46 GMT

Na starość Frodo miał trudności z wchodzeniem i schodzeniem po schodach, ale nie porzucił rutyny wygrzewania się w słońcu na dziedzińcu.

Australijski YouTuber postanowił ochłodzić dzień delikatnym skinieniem głowy swojemu ukochanemu zwierzakowi, Cat Frodo, który z trudem wspinał się po schodach swojego domu, ale nie brakowało mu chęci cieszenia się życiem.

Frodo ma 19 lat i osiągnął już starość, jak na kocie standardy, co nakłada na niego, podobnie jak na człowieka, pewne niedogodności związane z poruszaniem się. Na szczęście ma teraz o jeden problem mniej: jego właściciel, Liam Thompson, zbudował dla niego prywatną windę, aby mógł bez wysiłku pokonać dziewięć stopni.

W filmie dokumentującym wynalazek Liam wyjaśnił, że jego kot uwielbia codziennie opalać się na trawniku, mimo że w tak zaawansowanym wieku musi wchodzić i schodzić po schodach. Kiedy Liam zobaczył, jak Frodo nalegał na odbycie tej podróży, postanowił odpowiedzieć mu wszystkim, co mógł mu choć trochę pomóc.

Kot był zadowolony z pojawienia się w jego życiu nowych technologii i podziwiał jego osobistą windę. Jak widać na filmie, po pierwszym teście urządzenia Frodo wrócił 10 minut później, dobrowolnie, wchodząc wygodnie po schodach.

Jeśli Ci się spodoba, podziel się nim ze znajomymi!

READ  Greta Thunberg śpiewa na imprezie przeciwko zmianom klimatu - Uno TV