22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wideo: Wąż został złapany w kabinie samolotu

Wideo: Wąż został złapany w kabinie samolotu

Wideo: Wąż został złapany w kabinie samolotu
Wąż wywołał zamieszanie w samolocie. Zdjęcie: Getty Images/Ilustracja

W TajlandiaKilka dni temu pasażerowie samolotu lecącego z tego kraju zostali aresztowani Z Bangkoku do obszaru Phuketna południu kraju wężowi, który wzbudził wielkie oczekiwania.

Wąż w samolocie?

użytkownik TIK Tok @WannaBNails&Salon udostępnił film przedstawiający moment, w którym załoga schwytała węża. Film stał się wirusowy dzięki swojej treści, zadziwiając wszystkich.

Wąż pełzał po górnej części kabiny samolotu i to właśnie tam użytkownicy zdali sobie sprawę z jego obecności. Członek załogi podszedł do aligatora i najpierw zabutelkował go, aby dostać się do środka.

  • Nie potrafiąc określić Ponowiłem próbę wykonania zadaniaAle teraz włożył torbę i przy pomocy butelki wyciągnął zwierzę i umieścił je w nim.

[¿YA CONOCES EL CANAL DE WHATSAPP DE UNO TV? Da clic aquí, síguenos y obtén información útil para tu día a día]

Po przeprowadzeniu manewru ochrona zbadała kabinę, aby wykluczyć możliwość obecności innego węża.

  • Zwierzęta mają trudności z wejściem do samolotu, ale czasami zdarzają się tego typu obserwacje

Jak wąż może wkraść się do samolotu?

Jeśli ktoś spróbuje poruszyć A Wąż nielegalnie lub niezapowiedzianymoże uciec ze swojego kontenera i poruszać się po samolocie.

  • W przypadku nielegalnego handlu zwierzętami węże i inne gady mogą być przewożone w tajemnicy wewnątrz samolotu.

Jeżeli w przedziale ładunkowym znajduje się ładunek zawierający zwierzęta, który nie jest odpowiednio zabezpieczony, może istnieć niewielka możliwość, że zwierzę przedostanie się do przedziału.

Wystąpienie tego typu sytuacji jest bardzo skomplikowane, ponieważ obowiązują bardzo rygorystyczne środki mające na celu uniknięcie obecności nieupoważnionych zwierząt.

  • Ponadto linie lotnicze mają specjalne protokoły bezpieczeństwa
READ  Co zrobić, aby szybko usunąć łupież? Użyj jednego potężnego składnika do gotowania, który działa w ciągu zaledwie 2 dni