28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp, nowa funkcja do usuwania i poprawiania statusów

jedna z platform natychmiastowa wiadomość Najważniejszym z nich, z którego codziennie korzystają miliony ludzi, aby pozostać w kontakcie, jest WhatsApp. Funkcje i narzędzia tego Podanie Jest ich wiele i są różnorodne.

Wśród wielu jej zalet jest to, że ta aplikacja jest stale aktualizowana, co daje użytkownikom możliwość wypróbowania nowych funkcji. Tym razem mówimy Ci nowy, gdzie to działa, więc zwróć uwagę.

WhatsApp, nowa funkcja usuwania i poprawiania statusów. Zdjęcie: Reforma

Co nowego w WhatsApp

Jest to nowa funkcja, która umożliwia usuwanie aktualizacji statusu (historii) zaraz po ich opublikowaniu. W ten sposób, jeśli pojawi się błąd lub jeśli chcesz dokonać korekty, nikt lub prawie nikt nie będzie mógł go zobaczyć.

Możesz również przeczytać: WhatsApp, dzięki czemu możesz umieszczać w wiadomościach pogrubienie i kursywę

Według WABetaInfo jest to aktualizacja dostępna tylko dla użytkowników beta usługi przesyłania wiadomości na iOS, a dokładniej dla tych, którzy mają aktualizację 2.21.240.17 w swoich aplikacjach.

Jeśli jeszcze nie widziałeś tej funkcji, to tylko kwestia czasu, zanim będziesz mógł się nią cieszyć. To nowe narzędzie będzie działać w następujący sposób: po opublikowaniu aktualizacji statusu pojawi się powiadomienie z napisem „Status wysłany” i niebieskimi literami z napisem „Cofnij”.

Możesz również przeczytać: WhatsApp Web: możesz tworzyć naklejki bez instalowania innego oprogramowania

Jeśli klikniesz ten skrót, to, co właśnie opublikowałeś, zostanie automatycznie usunięte, co jest bardziej praktyczne, ponieważ wcześniej musiałeś wykonać więcej kroków, aby to osiągnąć, więc teraz zaoszczędzisz czas.

Wreszcie, jeśli jesteś użytkownikiem iOS, ale nadal nie masz tej funkcji, poczekaj kilka dni na aktualizację i nie musisz instalować aplikacji innych firm, które narażają Twoje dane na ryzyko.

Więcej informacji na ten i inne tematy znajdziesz w naszym dziale Technika.

READ  Microsoft oferuje tę wspaniałą starą grę za darmo na Xbox