6 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp, nowa funkcja do kontrolowania tymczasowych wiadomości

WhatsApp Jest to jedna z głównych platform natychmiastowa wiadomośćJest używany codziennie przez miliony ludzi do rozwiązywania problemów osobistych, zawodowych, a nawet szkolnych, poprzez: Wiadomości, zdjęcia, filmy, rozmowy wideo i notatki głosoweitp.

Jedną z wielu jego zalet jest to, że jest stale aktualizowana, aby dodawać nowe funkcje i narzędzia do wypróbowania przez użytkowników. W takim przypadku powiemy Ci, jaką nową modyfikację wprowadzi platforma Wiadomości samozniszczające.

WhatsApp, nowa funkcja do kontrolowania wiadomości tymczasowych. Zdjęcie: naprawić

Nowe ustawienie dla wiadomości samodestrukcyjnych

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że użytkownicy WhatsApp byli w stanie aktywować funkcję autodestrukcji wiadomości w niektórych czatach od kilku miesięcy, ale wiadomo, że po usłyszeniu krytyki firma opracuje nową aktualizację.

Według portalu WABetaInfo platforma rozwinie opcję, w której użytkownicy będą mogli przechowywać określone wiadomości. Ta nowa funkcja zapobiegnie automatycznemu usuwaniu niektórych wiadomości z czatów.

Możesz również przeczytać: WhatsApp, mówimy Ci, którzy użytkownicy będą musieli zapłacić abonament

W ten sposób użytkownicy będą mieli możliwość zapisania wiadomości, tj. wybrania opcji nie znikania z czatu po jej wygaśnięciu. Jak być może pamiętasz, opcję samozniszczenia wiadomości można aktywować w ciągu 24 godzin, 7 dni lub 90 dni.

Możesz również przeczytać: Czy chcesz korzystać z WhatsApp Plus? Musisz to wiedzieć przed instalacją

Oznacza to, że gdy użytkownicy aktywują tę funkcję, wszystkie wiadomości na czacie są automatycznie usuwane. W tej chwili nie ma oficjalnej daty wydania tej nowej opcji platformy komunikacyjnej.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą sekcją Technika.

Dyplom z komunikacji społecznej, absolwent Autonomicznego Uniwersytetu Jukatanu. Pracował w różnych mediach w Meridzie na Jukatanie. Hobby: miłośnik zwierząt, podróże i czytanie.

Więcej

READ  Cyberprzestępcy wykorzystują sukces gry The Squid do tworzenia złośliwego oprogramowania