28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sony zwalnia wiceprezesa ds. inżynierii po oskarżeniu o wykorzystywanie seksualne dzieci

Redakcyjny: gry / Portal społecznościowy Facebook / Świergot / youtube / Instagram / Aktualności / niezgoda / Forum / kabel / WhatsApp

Starszy wiceprezes ds. technologii Sony został niedawno zwolniony z firmy. Dzieje się tak po tym, jak został oskarżony o uprawianie seksu z dziećmi przez grupę elektroniczną, która polowała na oszustów i przesłała wideo online.

George Casiobo, który przez 8 lat pracował w Sony, został oskarżony o zorganizowanie spotkania z, jak sądził, 15-letnim chłopcem. Ludzie kontra panny młodeJest to kanał YouTube, którego zadaniem jest prześladowanie i nagrywanie nieletnich oszustów i jest odpowiedzialny za oskarżenia.

Według różnych dokumentów opublikowanych na Dysku Google, Cacioppo rozmawiał ze swoim wierzącym 15-latkiem za pośrednictwem Grindr, aplikacji randkowej skupiającej się na społeczności LGBTQ+. W swoim przemówieniu Cassiobo potwierdził, że nazywa się Jeff i wymienił się zdjęciami z nieletnim. Z zarzutów wynika, że ​​sprawca podał młody człowiekowi swój adres, aby zaprosić go na seks.

W filmie zamieszczonym przez People v. drapieżnik, Widzimy fotografa kierującego się pod adres udostępniony mu na czacie. Tam zastaje Cacioppo czekającego na kogoś w drzwiach domu. Fotograf nazywa go Jeffem i zadaje mu kilka pytań, w tym z kim planuje się zobaczyć. W tym momencie Cacioppo wchodzi do domu i zamyka drzwi, nie odpowiadając na żadne z pytań.

George Cassiobo odmówił odpowiedzi na pytania z różnych mediów, które skontaktowały się z nim od czasu publikacji filmu.

Sony wprowadziło George’a Casiobo

Film został opublikowany kilka dni temu i Sony na pewno dowiedziało się, co się stało. Firma natychmiast zwolniła Jorge Casiobo, zostało to potwierdzone cnet To jest oświadczenie.

„Zdajemy sobie sprawę z sytuacji, a pracownik, o którym mowa, został zwolniony” – powiedział Sony w oświadczeniu w niedzielę.

Zgodnie z jego profilem na LinkedIn, Cacioppo dołączył do Sony Interactive Entertainment we wrześniu 2013 roku. Podobno zajmował stanowisko wiceprezesa ds. inżynierii w PlayStation Network.

READ  Android | Możesz więc zmniejszyć ekran telefonu komórkowego z systemem Android 12, aby zmieścił się w Twojej dłoni | sztuczka | wędrować | Aplikacje | Aplikacje | technologia | Telefony komórkowe | Smartfony | Samsung | nd | nnni | gra sportowa

Ludzie nie zgłaszali narzeczonych o Cassiobo władzom

Warto zauważyć, że członkowie People v. Brides nie skontaktowały się z władzami, aby zgłosić Cassiobo. Ujawnili swoje dochodzenie publicznie tylko za pomocą filmów i dokumentów udostępnionych na Dysku.

Ale dlaczego tego nie zgłosisz? Jeden z członków grupy powiedział: Kotaku Że władze odmawiają współpracy z grupami internetowymi, takimi jak twoja. Utrzymują jednak, że wszystkie dowody znajdują się w rękach policji.

Powiązane wideo: podsumowanie wiadomości