18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp: Jak tworzyć kraje za pomocą notatek głosowych?

WhatsApp: Jak tworzyć kraje za pomocą notatek głosowych?

Kraje z notatką głosową w WhatsApp
Naucz się używać stanów z notatkami głosowymi w WhatsApp ~ Obraz: Pixabay

WhatsApp Wydano kilka aktualizacji, aby poprawić wrażenia użytkownika Aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznychw tym funkcja edycji wysłanych wiadomości dostępna w wersji próbnej, choć można je również tworzyć Tekst z notatkami dźwiękowymifunkcja dostępna teraz dla wszystkich użytkowników.

Jak tworzyć kraje z notatkami głosowymi w WhatsApp?

Istnieją statusy w wielu aplikacjach społecznościowych, takich jak Instagram I Facebookz których oba są własnością Meta WhatsApp Charakteryzuje się możliwością, oprócz zdjęć i filmów, przeprowadzania notatek dźwiękowych w celu wyrażenia myśli, emocji i uczuć. Oto jak możesz to zrobić, krok po kroku:

  1. Wejdź do WhatsAppa
  2. Wybierz opcję „Kraje”.
  3. Wybierz ikonę ołówka w sekcji Mój status.
  4. Stuknij ikonę mikrofonu obok „Status (kontakty)”
  5. Nagraj notatkę głosową w ciągu 30 sekund i opublikuj ją

Po zakończeniu rejestracji możesz to zrobić Odtwórz dźwięk przed udostępnieniema także zmienić kolor tła za pomocą przycisku na paleta kolorów u góry ekranu.

Możliwa jest również edycja pliku Prywatność państwa – Kto będzie mógł to zobaczyć – dotykając przycisku, który pojawi się w dolnej części okna.

Jak zawsze, będziesz mógł powiedzieć, kto słyszał Stan z notatką głosową Klikając w ikonę poniżej. Stany z notatkami dźwiękowymi WhatsApp To tylko jedna z wielu funkcji, które stały się popularne w ostatnich miesiącach, choć jest to mało znane narzędzie w aplikacji.

READ  WhatsApp: Dlaczego w Twoich rozmowach pojawia się zielona kropka? Zabawa sportowa