19 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Znalezienie 900 nasion od Kolog, twórcy trolli, który podbił nas wszystkich, nie było konieczne

Znalezienie 900 nasion od Kolog, twórcy trolli, który podbił nas wszystkich, nie było konieczne

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery „The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom”, tytułu, który dwa tygodnie po premierze ujawnił materiał z gry, taki jak projekt pudełka, Gameplay i spoilery. Czekając na przybycie tej partii, niektórzy gracze zdali sobie sprawę, jak działa Kolog Seeds.

Jednym z przedmiotów kolekcjonerskich w The Legend of Zelda: Breath of the Wild jest Kolog Seed, przedmioty rozrzucone po całym świecie Hyrule Uważano, że do uzyskania największej powierzchni inwentarzowej potrzebny był zbiór 900 sztuk. Cóż, kilku facetów się dowiedziało Tylko 441 takich owoców jest potrzebnych do ukończenia wyzwania.

Faktem jest, że w grze możesz zdobyć 900 nasion Kolog, ale nie oczekuj dużej nagrody za zebranie ich wszystkich, ponieważ Wszystko, co otrzymasz, to „wiadomość trolla” od programistów. Z drugiej strony istnieje „katalog” prędkość biegu To Poświęcony zdobyciu ich wszystkich w jak najkrótszym czasie.

Istnieje kilka typów przedmiotów kolekcjonerskich w grach wideo, zwłaszcza w grach z otwartym światem, w których możesz cieszyć się godzinami bardziej niż zdobywaniem ich wszystkich po zakończeniu kampanii, niektóre tytuły nawet rzucają wyzwanie odnalezieniu ich, jeśli chcesz ukończyć grę 100%.

Do ’Zelda: Łzy królestwaNie wiemy, czy tego typu przedmiot kolekcjonerski się pojawi, prawda jest taka, że ​​​​jest to jedna z najbardziej oczekiwanych gier wideo roku i wszystko wskazuje na to, że będzie to wyjątkowa część, która wywrze presję na moc Switcha.

Powiedz nam w komentarzach, jaka jest twoja ulubiona kolekcjonerska gra wideo i który tytuł zajął ci najwięcej czasu, aby ukończyć to wyzwanie.