27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Walmart zaskakuje Meksyk bezkonkurencyjną ofertą z okresem spłaty bez odsetek do 18 miesięcy

Walmart zaskakuje Meksyk bezkonkurencyjną ofertą z okresem spłaty bez odsetek do 18 miesięcy

Jeśli długo czekałeś na otrzymanie świetnej zniżki na telefon od manzanaNie możesz przegapić szansy, aby to zdobyć iPhone 14 Pro z przestrzenią dyskową 256 GBktóry w sklepie internetowym Walmart Mexico ma nieodpartą zniżkę w wysokości 9 000 peso w porównaniu do jego ceny w oficjalnym sklepie, więc może być Twój za 19 999 peso.

iPhone 14 Pro z przestrzenią dyskową 256 GB

Ten iPhone charakteryzuje się Wyświetlacz Super Retina XDR o przekątnej 6,1 cala Dzięki technologii ProMotion zapewniającej ostry i żywy obraz, natomiast funkcja Dynamic Island zapewnia magiczną interakcję z urządzeniem. I jeśli chodzi o kamery, tak się stało Szerokokątny czujnik główny 48 MP który zapewnia oszałamiającą rozdzielczość, podczas gdy tryb kinowy i tryb ruchu 4K Dolby Vision 30 kl./s zapewniają stabilny obraz wysokiej jakości.

Jeśli chodzi o żywotność baterii, Zapewnia do 23 godzin odtwarzania wideoPotężny chip A16 Bionic w połączeniu z ultraszybką łącznością 5G zapewnia wyjątkową wydajność. Ponadto iOS 16 oferuje większą personalizację i różnorodność form komunikacji wodoodporny Wytrzymałość Ceramic Shield uzupełnia ten zestaw funkcji.

Chociaż ten produkt jest sprzedawany przez stronę trzecią, Walmart Meksyk Wyślij go za jedyne 49 pesos z możliwością otrzymania nawet następnego dnia, w zależności od adresu. Ponadto możesz to zapłacić Do 18 miesięcy bez odsetek z uczestniczącymi kartami kredytowymi.

Więcej ofert, promocji i rabatów

W Xataka Selección Meksyk | Ten 32-calowy monitor do gier jest równie imponujący, jak i tani: 165 Hz, zakrzywiony i wyceniony na Amazon w Meksyku poniżej 4000 pesos.

Wybierz Xataka Meksyk | „Assassin’s Creed Mirage” jest już w przedsprzedaży w Amazon Mexico: możesz więc kupić grę od Ubisoftu, nie płacąc ani jednego peso.

READ  Połącz WhatsApp Plus 2022 Darmowe pobieranie APK Najnowsza wersja aplikacji na urządzenie z Androidem | WhatsApp Plus czerwony lipiec 2022 | Link do pobrania GBWhatsApp 2022 | technologia

Wybierz Xataka Meksyk | Z tym laptopem HP powrót do szkoły w 2023 roku będzie łatwiejszy: 8 GB RAM, 256 GB dysku SSD, Intel Core i3 i Windows 11.

W Wybierz chatakę Publikujemy oferty i rabaty z różnych sklepów internetowych w Meksyku. Niektóre linki w tym poście mogą należeć do programu partnerskiego. Żadna z wymienionych pozycji nie była sugerowana przez marki ani sklepy, gdyż o ich wprowadzeniu zadecydowała wyłącznie redakcja. Cena i dostępność produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Zobacz wszystkie komentarze na https://www.xataka.com.mx