18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Taki będzie projekt pudełka Apple iPhone 15 Pro

Taki będzie projekt pudełka Apple iPhone 15 Pro

Dzielimy się koncepcją projektu obudowy iPhone’a 15 Pro inspirowaną wyciekiem.

Ujawniają możliwy projekt opakowania iPhone’a 15 Pro

Apple będzie uczcić prezentację iPhone’a 15 12 września wydarzeniem, które ma zostać wstępnie sfilmowane w Apple Park i innych lokalizacjach, takich jak Meksyk, gdzie kręcono wprowadzenie linii iPhone’a 15. W miarę zbliżania się do wskazywana data za każdym razem, gdy krążą plotki..

Nie wchodząc w dalsze szczegóły, dzisiaj otrzymaliśmy bardzo ekscytującą wiadomość wskazującą, że Apple otrzyma w tym tygodniu pierwszą masową dostawę iPhone’a 15 Pro Max. Wyraźne wskazanie, że jego premiera nie zostanie opóźniona do października, jak wskazywały inne plotki. Znamy wiele szczegółów na temat nowej generacji smartfonów Apple: port USB Ckamera 48 megapikseli, Czip A17 BionicUltracienkie ramki, przycisk akcji… i już wiemy, co to jest Zaprojektuj swoje pudełko!

Etui na iPhone’a 15 Pro

Użytkownik X (Twitter) jest znany jako @chandlerbongzz (przez MacPlotki) ma niesamowitą kreację Koncepcja pudełka, w którym sprzedawane będą modele iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max. Koncept wygląda niesamowicie i pozwala nam dostrzec szczegóły ilustracji wydrukowanych na opakowaniu, które przedstawiają przód telefonu z literą „S” na ekranie.

iPhone’a 15 Pro

Koncepcja pudełka iPhone’a 15 Pro oparta na przeciekach

Oczywiście ta fajna koncepcja nowego pudełka iPhone’a 15 Pro jest Zainspirowany wyciekiem Pochodzi z łańcucha dostaw Apple w Chinach i jest komponowany ręcznie.

oprócz, od środka @MajinBuOfficial Udostępnił także serię zdjęć koncepcyjnych zarówno pudełka iPhone’a 15 Pro, jak i samych smartfonów:

Jeśli informacje się potwierdzą, pudełko iPhone’a 15 Pro będzie bardzo podobne do opakowania iPhone’a 14 Pro (patrz załączone zdjęcie). Chociaż prawdopodobne Literze „S” na ekranie ilustracji pudełka będzie towarzyszył pewien gradient Kto wnosi więcej czynnika biznesowego do Opakowanie. Detale, które niewątpliwie pozwolą Apple podkreślić ultracienkie krawędzie iPhone’a 15 Pro.

iPhone’a 14 Pro

Etui Apple na iPhone’a 14 Pro

Modele Apple iPhone 15 Pro będą wyposażone w port USB-C, (co najmniej) aparat główny 48 MP, Dynamic Island, ultracienkie ramki, tytanową obudowę, nowe kolory, chip A17 Bionic i 6 GB pamięci RAM. iPhone 15 Pro Max będzie miał w module aparatu wyłącznie obiektyw peryskopowy, który zwiększa zoom optyczny.

Taki będzie projekt pudełka Apple iPhone 15 ProiPhone’a 15

Marka manzana Data wydania 2023