28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W Polsce rozbito gang, który truł starszych ludzi, żeby zatrzymać ich w domach

W Polsce rozbito gang, który truł starszych ludzi, żeby zatrzymać ich w domach

Przekonywali ich do wystawiania na ich rzecz testamentów lub podpisywania pełnomocnictw pozwalających na zarządzanie majątkiem

Prokuratura Warszawa W poniedziałek zapowiedział, że zbada grupę oskarżycieli Zabij pięciu starców z Alkohol mieszany aby zachować swoją własność.

Prokuratura Okręgowa Praga Warszawa ustaliła istnienie gangu Sześciu członków będzie sądzony od następnego 12 lipca br Dla pięciu osób morderstwaSześć próbowanie Morderstwo i 18 przestępstw Fałszowanie dokumentów„W ciągu ostatnich pięciu lat.

Z przekazanych informacji wynika, że ​​brało w nich udział trzech oskarżonych Szukaj samotnych seniorów I ci, którzy byli w sytuacji, bez bliskich Wrażliwy I że mieli trochę NieruchomośćKto jest proszony o rozpoczęcie a Przyjaźń i pielęgnowanie ich uczucia.

Po otrzymaniu z Pomaganie im w drobnych przysługach i pracach domowychCi ludzie uważali się za godnych zaufania i przekonali ich do dowodzenia pragnienie Podpisuj moce sprzyjające im lub zezwalające na nie Zarządzaj swoimi zasobami.

Następnie dostarczone Alkohol mieszany z izopropanolem Zatruwaj ich stopniowo A kiedy umarli, dzięki współpracy zabrali swoje domy Notariusz który występował jako Wspólnik.

Śledztwo prokuratury wykazało istnienie tego gangu Zginęło co najmniej pięć osób A zdobywszy ich zaufanie, przygotowywał się teraz do usunięcia kolejnych sześciu.

Jednym z tych ostatnich jest A warszawski emeryt Policja znalazła w jego domu 1,5-litrową butelkę wody z wysokim poziomem izopropanolu.

Wtedy Pozbawienie wolnościPolicja znalazła równowartość kwoty w posiadaniu oskarżonych 90 000 euro w gotówceWiele Pojazdy i osiem Nieruchomości Majątek należący do zmarłego również Pożyczki Ponad 110 000 euro zostało uregulowane w imieniu ofiar, które wciąż żyją.

Zeznanie jednego mężczyzny skłoniło władze do powstrzymania gangu Kobiety kto miał relacja Z jednym z członków grupy przestępczej należy zweryfikować jego pracę Rejestr Jaki majątek posiadali starsi?

Według kryterium

Schemat zaufania

Ucz się więcej