21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Hiszpania i Polska mistrzami Costa Blanca Rugby Sevens 2023

Hiszpania i Polska mistrzami Costa Blanca Rugby Sevens 2023

Hiszpania i Polska mistrzami Costa Blanca Rugby Sevens 2023Louis Conte

On Stadion rugby Vila Joyosa Minął kolejny rok i odbyło się 36 edycji Costa Blanca Rugby Sevens. Najstarsze zawody siódemek rugby w HiszpaniiI zrobił to Zawiera do 12 drużyn narodowych Wraz z innymi międzynarodowymi zespołami Jonensowie wykorzystali to wydarzenie do swoich tras koncertowych i przygotowań do nadchodzących obowiązków.

The Hiszpańska drużyna siódemek w rugby On W finale pokonali Litwę 20:10 i zostali mistrzami. Będzie w kategorii kobiet reprezentacja Polski Który Mogli ponownie ocenić swój temat Ogłoś się jako niepokonani mistrzowie w tej edycji Portugalia pokonała drużynę 7:24.

W kategorii kobiet tytuł zdobyła polska drużyna.

Tak sklasyfikowana wersja została ukończona Najlepszy status konkurencyjny uczestniczących drużynOprócz wspomnianych finalistów, z potężnymi zespołami takimi jak wybór Chin, Rumunii czy Kazachstanu.

Klasyfikacja końcowa mężczyzn

1º Hiszpania

II Litwa

3. portugalski

4. Rumunia

5. chiński

6. Viator Barbarzyńcy

7. Mołdawia

8. agenci rugby Akuma

9. Wielka Brytania All Stars

10. Kazachstan

11. Dania

12 belgijscy barbarzyńcy

Klasyfikacja końcowa kobiet

1. Polska

2. Portugalia

3. Szwecja

4. Wielka Brytania All Stars

5. Rumunia

6. Mołdawia

Nagrody

Po mistrzostwach odbyła się ceremonia wręczenia nagród, podczas której zwycięzcom przyznano po równo 2000 euro w obu kategoriach i 500 euro za drugie miejsce.

Mecz był transmitowany przez transmisję strumieniową na Nostresport.com Youtube

system

Impreza została zorganizowana Klub Rugby Costa Blanca, Organizacja ma na celu promocję rugby w prowincji Alicante, a także organizuje plażowe rugby na Costa Blanca.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Urząd Miasta La Vila Joyosa, Generalitat Valenciana, Diputacion de Alicante, Patronado Tourismo Costa Blanca oraz Fundacja Trinidad Alfonso oraz Walencka Wspólnotowa Federacja Rugby.

READ  Polskie Pepeto, Muzeum Nowej Europejskiej Bariery dla Migdałów