18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W Nayarit zaczęli nauczać zawodu medycyny integracyjnej i zdrowia społecznego

W Nayarit zaczęli nauczać zawodu medycyny integracyjnej i zdrowia społecznego

W Nayarit zaczęli nauczać zawodu medycyny integracyjnej i zdrowia społecznego

Luisa Sancheza

Reporter

Gazeta La Jornada
poniedziałek, 8 maja 2023, s. 26

Huajicori, Nie. W poniedziałek zajęcia z medycyny integracyjnej i zawód zdrowia społeczności rozpoczynają się na kampusie Uniwersytetu Benito Juárez García dobrego samopoczucia znajdującego się we wspólnocie San Andrés Milpillas, gmina Huajicori, której pierwsze pokolenie będzie się składać z 60 studentów , głównie rdzenni i meksykańscy mieszkańcy O’dam, mieszkający na obszarze Gran Nayar, który obejmuje terytorium stanów Nayarit, Jalisco, Durango i Zacatecas.

Wraz z oficjalnym rozpoczęciem działalności akademickiej w nowej placówce edukacyjnej realizowane jest zobowiązanie podjęte przez Prezydenta Andrésa Manuela Lópeza Obradora w Tour: osiągnąć sprawiedliwość społeczną Najbardziej zapomnianymi i zmarginalizowanymi ludami, którymi niestety są społeczeństwa, są ludy tubylczewystępy, które wyraził podczas wizyty 9 września w San Andrés Milpilas.

W oświadczeniu Rada Miasta Huajicuri, na czele której stoi burmistrz Vicente Rangel Cervantes – wywodzący się z partii Morena – ogłosiła, że ​​na sygnały Krajowego Koordynatora Uniwersytetów Benito Juareza Garcíi, Raquel Sosa Elizaga, w poniedziałek rozpoczną się zajęcia, które odbędą się o godz. tymczasowo wykładał w obiektach Wydziału Badań Naukowych i Technologii w stanie Nayarit.

Studenci, którzy są mieszkańcami górskich miasteczek North Nayarit i Durango, są już zapisani do programu stypendialnego dla opieki społecznej.

W ten sam sposób ogłoszono powołanie do zawodu Inżyniera Leśnictwa Będzie oferowany od pierwszego tygodnia czerwca br.

Jeśli chodzi o nowe obiekty, powołano komitet roboczy złożony z rodziców, członków Rady Miasta Hwajikuri oraz pracowników wyznaczonych przez Koordynację Uniwersytetów ds. Opieki Społecznej, którzy będą odpowiedzialni za monitorowanie budowy kampusu.

READ  Zewnętrzni mieszkańcy badający medycynę i pielęgniarstwo w Zjednoczonych Emiratach Arabskich — agendahidalguense, czasopismo cyfrowe