29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W Meksyku nie będzie Pucharu Ligi!  Komisarz MLS ostrzega Ligę MX – Fox Sports

W Meksyku nie będzie Pucharu Ligi! Komisarz MLS ostrzega Ligę MX – Fox Sports

Dona Garberaautoryzowany MLSi odrzucił taką możliwość Puchar Ligi Odbędzie się ono na ziemi meksykańskiej po wielu skargach ze strony zespołów Liga MX BBVA Ze względu na różnicę w turnieju.

„Z ekonomicznego punktu widzenia nie zgadzamy się w tej sprawie tutaj Zjednoczone państwo. Jest to świetna okazja dla Liga MX Potrafi dać swoim fanom, którzy tam mieszkają Zjednoczone państwo Doświadczenie zobaczenia wszystkich swoich drużyn, w przeciwieństwie do dwóch, trzech drużyn, które przychodzą grać latem (mecze przedsezonowe)” – potwierdził trener w uwagach dla Agencja prasowa Francji.

„Myślę więc, że nie ma powodu myśleć o przenoszeniu tego (mistrzostwa), ale cofniemy się, gdy to się skończy, aby bardzo dobrze to ocenić”.

Dlaczego nie rozegrać meczów Pucharu Ligi u siebie i na wyjeździe w Meksyku i Stanach Zjednoczonych?

dla szefa Liga piłkarska Jest bardzo prosty powód, dla którego Twój zespół nie może tam pojechać Meksyk dyskutować Puchar Ligi na stadionach Liga MX BBVA.

„Myślę, że nie powinienem z nimi konkurować Puchar Mistrzów CONCACAF Myślę, że kiedy zaczniesz rozgrywać mecze tam i z powrotem, wszystko będzie bardzo podobne do tych zawodów. Nie jestem pewien, czy to jest najlepsze dla nas obojga szelki i nasze konfederat (CONCACAF).

League Cup, „wspólne przedsięwzięcie MLS i LIGA MX”

A gdyby tego było mało, Dona Garbera Wydał wyraźne ostrzeżenie dla zespołów Liga MX BBVA to to, Monterrey reprezentował dyrektor sportowy José Antonio „Tato” NoriegaReklamacja dotycząca organizacji i logistyki Puchar Ligi.

„Ciężko pracowaliśmy, aby nasze kluby wiedziały, że jest to wspólne przedsięwzięcie obu konkursów. Jesteśmy współwłaścicielami tego turnieju wraz z Liga MXwyjaśnione.

„Więc, Jeśli zrobimy rzeczy, które umniejszają bohaterstwoTo wpływa na nasze społeczeństwo. „Musimy zrobić rzeczy, które sprawią, że turniej się rozwinie i przyniesie korzyści nam jako partnerom” – dodał.

READ  Liga Mistrzów: Villarreal i Liverpool, transmisja na żywo z półfinałów Ligi Mistrzów

Może Cię to zainteresować → „Jest wielu kierowców, którzy chcą jeździć Red Bullem”: Christian Horner podkreśla ciągłość Chico Pereza w Scuderii