21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W Afganistanie talibowie porywają i zabijają komika Khaszę Zwana;  Film stał się wirusowy

W Afganistanie talibowie porywają i zabijają komika Khaszę Zwana; Film stał się wirusowy

W Afganistanie talibowie porywają i zabijają komika Khaszę Zwana; Chwila się rozeszła. Zdjęcie: Agence France-Presse | wyjaśniający

zatrudnienie Afganistan, Ten Talibowie, który – który Objął władzę po odejściu prezydentaMimo uporu nie wybaczyli swoim krytykom obietnice z Brak agresji wobec ludności, które – które, I desperacko stara się wydostać z regionu.

Dowodem na to jest egzekucja słynnego komika Nazar Mohammad, znany jako Khasza Zwan, który niedawno udostępnił nagranie wideo, na którym widziano go na przetrzymywaniu elementy podrzędny grupa bojowa.

W rejestrze możesz zobaczyć jak Khasza Zwan wepchnięty do samochodu, najwyraźniej zakuty w kajdanki, w Dystrykt Kandahari. Film, który trwa niecałą minutę, pokazuje, jak komik towarzyszy dwóm osobom Talibowie, mówiąc coś przed kamerą, sytuacja, która wydaje się nie satysfakcjonować jednego ze swoich oprawców, który: Kilka razy klapsy.

Według organizacji HRW, mógł dokonać porwania i egzekucji w połowie lipca22 lutego bojownicy talibscy schwytali Khaszę Zwana, który przebywał w swoim domu w południowym Kandaharze, w AfganistanI „Pobili go, a potem kilkakrotnie zastrzelili”.

W notatce Human Rights Watch zauważył, że talibowie przyznali, że dwóch z ich bojowników zabiło Kashbata Zwana po tym, jak wideo zostało rozpowszechnione w portale społecznościowe.

Wygląda na to, że siły talibskie dokonały egzekucji Khashwy Zwana, ponieważ szydził z przywódców talibskich. Jego zabójstwo i inne niedawne nadużycia pokazują, że przywódcy talibów chcą zmiażdżyć nawet najbardziej oswojoną krytykę lub obiekcje”.

Patricia Gusman, zastępca dyrektora azjatyckiego oddziału Human Rights Watch.

Chociaż to nie byłoby pierwsze morderstwo Talibowie to narzuciło szereg ograniczeń dotyczących kobiet, Cóż, kilka tygodni temu Cywile zostali zabici przez bojowników talibskich, gdy próbowali wznieść afgańską flagę.

Oprócz ograniczeń płci kobiecy, to też było Wiadomość o kobiecie zabitej przez talibów po tym, jak odmówiła noszenia burki, a długi welon Który, według rzecznika grupy rządzącej, nie będzie chciał.

READ  Grecja pokazuje 2700-letni posąg „prawie nienaruszony”