26 kwietnia, 2024

upał vs.  Celtics, Game 6 NBA Playoffs wynik i statystyki: Oszałamiające zwycięstwo Bostonu w ostatniej dziesiątej części sekundy

upał vs. Celtics, Game 6 NBA Playoffs wynik i statystyki: Oszałamiające zwycięstwo Bostonu w ostatniej dziesiątej części sekundy

the Finały Konferencji Wschodniej przyłączać Play-offy NBA 2023 między Upał Miami Jak Boston Celticsale żadne spotkanie nie osiągnęło pełnego zakresu tego Mecz 6 z Bostonu Wygrał w ostatnich dziesiątych sekundach.

Derrick White był wybawcą BostonuMiami, ukarane cudem odbicia w ofensywie, wciąż podtrzymuje nadzieje Celtics, którzy będą właścicielami domu w Game 7, który zadecyduje o tej serii w następny poniedziałek, podczas gdy Denver Nuggets czekają na zwycięzcę finałów NBA.

Wydaje się, że Celtics mają grę w kieszeni, przed kiepską nocą w Miami, która została wzmocniona jedynie sukcesem miejscowych rzutów za trzy punkty (skończyli 14-30) i tym, jak biedny był Boston w tej okolicy (7-35). Ale, Dziewięciopunktowa przewaga Bostonu wyparowała w ciągu ostatnich trzech minut przeciwko 11 punktom Jimmy’ego Butlera, który w tamtym czasie dodał prawie tyle samo w pozostałej części gry (strzelanie 5-21 z gry).

Wydawało się, że Miami dokonało cudu dzięki trzem rzutom wolnym Butlera na trzy sekundy przed końcem, co dało mu przewagę. Ale jest jeszcze czas na więcej Dlatego Celtics wciąż stoją w tym sezonie. I iluzja pisania Największy powrót w historii gry NBA.

udział w Karnet ligi NBA Aby zobaczyć wszystkie gry: Zjednoczone państwo | reszta świata

więcej | Ile drużyn w historii playoffów NBA wróciło z wynikiem 3:0?

Jak było w Miami Heat vs. Boston Celtics? Końcowy wynik szóstej partii

sprzęt 1 w 2 w 3 w 4 w suma seria
ciepło 29 24 19 31 103 3
Celtowie 3. 4 23 22 25 104 3

Miami Heat vs. Boston Celtics na żywo

Koniec meczu: Boston Celtics wygrali 104-103 Dzięki dubletowi Dereka White’a w ostatniej dziesiątej części sekundy.

103-102 (2,1 sekundy) Niepotrzebny faul Horforda na Butlerze dał zawodnikowi Miami trzy rzuty wolne, które wykorzystał i zostawił swoją drużynę na prowadzeniu. Boston ma ostatnią piłkę, aby spróbować uniknąć eliminacji.

100-102 (16,2 sekundy) – Marcus Smart nie wykorzystał rzutu wolnego po posiadaniu piłki, gdy nacierający Robinson próbował trafić za trzy punkty, dając Miami przewagę dwoma punktami. Miami ma piłkę, aby spróbować wziąć to do dogrywki lub zakończyć serię.

100-101 (53 sekundy) – Butler 2+1 i Miami mogą kontynuować serię zwycięstw: punkty Jamiego padły w najważniejszym momencie wieczoru.

READ  „Ma kilka klapsów z King Konga”.

97-101 (1:01) – Miami złapało remisową piłkę po rzucie za trzy punkty Duncana Robinsona, tylko pod kątem 45 stopni, ale chybił, a po drugiej stronie Jaylen Brown dołożył rzut wolny w dwóch próbach, aby nieco oderwać gości od ziemi.

96-100 (2:00) – Miami’s Last Moment of Illusion: Trylogia autorstwa Jimmy’ego Butlera i miejscowych jest daleka od remisu.

88-98 (4:56) – 2+1 Smarta na Robinsona po trójce Derricka White’a i Boston z pewnością odzyskał kontrolę nad grą.

83-87 (7:15) Boston szybko odzyskuje prowadzenie, z wynikiem 2+1 od Browna na Butlerze i dwoma kolejnymi rzutami wolnymi od Jaylena. główna Praca? Ten ogromny blok od Al Horford do Bam Adebayo.

83-82 (7:50) – Miami prowadzi grę! Osiem jardów od rzutu za trzy punkty Duncana Robinsona i kosza od Jimmy’ego Butlera po ofensywnym odbiciu i Floryda wyszła na prowadzenie po raz pierwszy od pierwszej kwarty.

78-82 (9:11) Miami wyprowadziło prowadzenie 6:2 przeciwko Bostonowi bez Tatuma i zbliżyło się teraz do Celtics, ale potrzebował Butlera do aktywacji, który spudłował kolejny strzał, a następnie popełnił ofensywny faul. 2-16 go z pola.

Rozpoczął się ostatni kwartał.

Koniec trzeciej kwarty: Miami ponownie zakończyło okres na wysokim poziomie z wynikiem 7-1, ale ledwo pomogło im zdobyć siedem punktów za Bostonem, ponieważ przegrali 79-72. Robert Williams odgrywa kluczową rolę w grze, z niesamowitą pracą w defensywie, przez co Miami nie trafia w większość swoich rzutów za dwa punkty. Jeśli Celtics nie mają gry w kieszeni, to z powodu trójki 5-25.

65-75 (3:58) – Świetna praca Miami na tablicach z 12 ofensywnymi zbiórkami na 34 szanse nie zdobyła punktów w farbie, ponieważ Boston dodał tam 34 szanse.

60-62 (7:24) — częściowe prowadzenie 5-0 dla Heat, któremu trudno jest zbudować Boston, ale z linii rzutów wolnych udało się zbliżyć do Celtics w bardzo płaskiej, zamkniętej grze.

READ  Przeżyj ponownie wspaniałego gola Santiego Jimeneza w Lidze Europy

55-59 (11:19) – Erik Spoelstra wykorzystał swoje wyzwanie i popełnił faul, który był trzecim faulem Caleba Martina, który ostatecznie został usunięty.

partnerRozpoczęła się trzecia kwarta.

koniec drugiego kwartału – Boston wygrał 57:53, ponieważ Miami było w stanie odpowiedzieć w ostatnich minutach, w których ostatecznie udało im się zablokować dobre strzały Celtics, którzy przez prawie cztery minuty nie zdobyli bramki z gry.

Tatum ma na swoim koncie 25 punktów, świetnie radzi sobie z rzutami wolnymi z wynikiem 11-11, a między Brownem a Smartem dorzuca kolejne 20. A w Miami nieoczekiwanie był to Martin z 14 bramkami i Vincent z 11 punktami. . Robert Williams wycofał się do szatni z obolałą lewą ręką.

41-52 (3:59) – Gra zawiera narrację Tatuma dotyczącą ataku, którego Miami wciąż nie może kontrolować, co sprawia, że ​​miejscowi mają ciężką noc.

39-46 (6:30) – Maksymalna przewaga w nocy dla Bostonu, a Tatum jest teraz nieuchwytny z 17 punktami. On i Brown dodają więcej punktów niż Butler i Adebayo razem wzięci, a Miami walczy, podczas gdy Celtics naprawdę czekają na premię.

38-40 (9:04) – Trójki wspierają Miami w grze: w tej kwarcie są już trzy, aw całym meczu 7-11.

32-38 (10:23) – Hat-trick Duncana Robinsona sprowadza Miami do zera w tym meczu, ale z drugiej strony Marcus Smart odpowiada 2 + 1. Joe Mazzola zaskakuje, dając Samowi Houserowi kilka minut na obrót.

Rozpoczął się drugi kwartał.

Koniec pierwszego kwartału: Boston Celtics zdobył 34-29, z 3-8 w trójkach, z 60% udziałem Campo y Mayor Comodidad que Miami a hora de atacar porque de fensa del Heat no isá tan solida como se la espera jugando en a house. Tatum i Brown robią różnicę w grze, w której Butler prowadzi 1-5.

20-26 (2:09) – Częściowe 6-0 nad Celtics w pierwszej minucie do Miami bez Bama Adebayo na boisku.

READ  Luis Enrique przeprasza Kostarykę za pomylenie jej z krajem Ameryki Południowej

16-20 (4:25) – Nieco lepiej w grze wygląda Boston, który ma więcej pewności siebie w swoich gwiazdach: Brown trafił dwa kosze z rzędu i ma już na swoim koncie 10 punktów.

11-11 (6:10) – Nadal nie robią różnicy, pomimo świetnej gry Caleba Martina dla Miami, już z sześcioma punktami plus Jaylen Brown dla Miami. Ani Butler, ani Tatum nie zdobyli jeszcze gola.

5-4 (9:00) – Miami zyskało przewagę na początku meczu, marnując wiele strzałów i jedyne potrójne uderzenie zdobyte przez Maxa Strossa, który boryka się z kilkoma tarciami z Alem Horfordem.

Mecz się rozpoczął!

Witamy w Centrum Al-Kasia! Miami Heat podejmie Boston Celtics w 6. meczu finałów Konferencji Wschodniej.

Malcolm Brogdon nie zagra dziś wieczorem z powodu kontuzji prawej ręki i jest ogromną ofiarą rotacji Boston Celtics, która zostanie jeszcze bardziej skrócona niż w ostatnim meczu, chyba że Joe Mazzola zaufa Paytonowi Pritchardowi w tym miejscu.

W całej historii NBA trzem zespołom udało się wygrać serię, która rozpoczęła się od porażki 3:0 w siódmym meczu: New York Knicks w 1951 r., Denver Nuggets w 1994 r. i Portland Trail Blazers w 2003 r. Wszystkie trzech przegrało w Game 7, ale zmierzyło się z nimi jako gość, w sytuacji, która będzie inna niż ta, którą miałby Boston, gdyby wygrali dzisiaj.

Miami Heat od piątego miejsca:

Gabe Vincent, Max Strauss, Jimmy Butler, Caleb Martin, Pam Adebayo.

Piąty start Boston Celtics:

Derek White, Marcus Smart, Jaylen Brown, Jason Tatum, Al Horford.

Jak i gdzie oglądać Miami Heat vs. Boston Celtics? Kanały telewizyjne i transmisja meczów 6