27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Derek White „czyści” błąd trenera Joe Mazzoli

Derek White „czyści” błąd trenera Joe Mazzoli

Rolando Del Bosque | Cyfrowy ESPN28 maja 2023, 00:08Czytanie: 3 minuty.

Boston Celtics Nie przestawaj marzyć o dotarciu do finałów NBA 2023 po pokonaniu… Upał Miami (104-103) w środku kasety, aby wysłać serię do Game 7.

Goście praktycznie kontrolowali całe spotkanie i nie pozwolili Heat się zbliżyć; Jednak w ostatniej kwarcie rajd 12-3 do miejscowych i „przebudzenie” Jimmy’ego Butleraplus niefortunne wyzwanie trenera Mazzoli miało zakończyć sezon „Zielonej Drużyny”.

Derek White, na koniec meczu 6 finału wschodniego.Zdjęcie: Getty

Oto niektóre z kluczy do niewielkiego zwycięstwa Bostonu w Game 6.

1.- Korektor Darek Biały.

Podczas gry 5 to strzelec zwrócił na siebie uwagę, aw grze 6 Miami nie zwróciło na niego uwagi i ostatecznie wyszedł z morza przedmiotów Heat, aby złapać odbicie. Pod koniec dziesięciu sekund od Marek Smart I zdobycie kosza, który przesłał wschodni finał do decydującego siódmego meczu.

Spurs zakończyli wieczór z 11 punktami i czterema tablicami, w tym jedną ofensywną, tylko jedną z ostatniego kosza, która pozwoliła im „odrobić” złe wyzwanie trenera Joe Mazzoli, którego wcześniejsza gra dała Heat szansę. Aby przejść do linii rzutów wolnych po zakwestionowaniu gry Alhorford W przypadku Jimmy’ego Butlera sędziowie początkowo uznali faul, ale o dwa punkty. Mazzola uznał, że dominikański pomocnik nie popełnił błędu i tam sędziowie nie byli usatysfakcjonowani sprzeciwem na korzyść Heat. Zauważyli również, że Butler był za łukiem i oddali mu trzy strzały, które wykonał, aby podnieść Heat o trzy dziesiąte. White uratował pracę swojego trenera.

Według badań ESPN Stats & Info, White jest drugim graczem w historii NBA, który strzelił gola po sygnale, aby wygrać mecz, gdy grozi mu eliminacja, a jego drużyna przegrywa przed strzałem (Źródło: Basketball – ref.). Drugim zawodnikiem, który tego dokonał był Michael Jordan w 1989 roku przeciwko Cavaliers.

READ  Zatrzymaj Allena w obronie w ostatniej grze i wygraj krzycząc

2.- Aplikacja obronna

Boston wiedział, jak niewygodnie mogą się czuć, jeśli chodzi o strzelanie do przeciwnika, pomimo faktu, że Heat byli celni z łuku o 14-30 (46,7%), po prostu do nich nie dotarło, ponieważ Celtics dobrze wypełnili przestrzenie i opuścił Miami ze słabymi 35,5% z gry, strzelając zaledwie 33 z 93 prób.

Do tego zadania musimy dodać, że zbiórki w obronie były również korzystne dla Celtics z 35 do 30 dla Heat, będąc Jasona Tatuma Najbardziej godny uwagi z dziewięcioma z jego 12 tablic obronnych.

3.- Wysoki stopień zazieleniania „wielkiej trójki”.

Jaylena BrownaMarcus Smart i Jason Tatum podzielili się akcją ofensywną. Praktycznie każdy miał swój własny blask w pokoju.

Pierwszy certyfikat uzyskał Brown z 17 punktami, drugi ujawnił Tatum z wkładem 18, aw tym ostatnim to Smart zdawał się zniechęcać kolegów z drużyny. Nie było tak samo z Heat, który aż do trzeciej kwarty nie widywał zbyt często Butlera i Bama Adebayo.

Mecz nr 7 finału wschodniego odbędzie się w poniedziałek w TD Garde o 20:30. (ET).