2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Twitter potwierdza swoją „niebieską” miesięczną subskrypcję

sieć społeczna Świergot Potwierdź, że usługa subskrypcji zostanie wdrożona do Osiem dolarów miesięcznie który obejmuje niebieski znakdane dla Zweryfikowane konta.

a Modernizacja Z aplikacji na urządzenia Apple iOS w krajach takich jak KanadaA Zjednoczone państwoA AustraliaA Zjednoczone Królestwo s Nowa Zelandiawskazuje, że użytkownicy mogą subskrybowaćniebieski twitter„Otrzymywać niebieski haczyk przy nazwisku”, podobnie jak gwiazdy, korporacje i politycy. „

Na około, Estera CrawfordPracownik sieci społecznościowej poinformował, że ta nowa subskrypcja nie jest jeszcze dostępna, chociaż niektórzy użytkownicy mogą nas „zobaczyć Dokonaj aktualizacji Ponieważ testujemy i promujemy Zmiany w czasie rzeczywistym”.

Ponieważ Twitter Blue może powodować zamieszanie lub dezinformację ze względu na niebieski znacznik, który zostanie dodany do profilu subskrybowanych użytkowników, sam Twitter Elona Muska Potwierdził, że konta, które dokonują kradzieży tożsamości, nie dając jasno do zrozumienia, że ​​istnieje zamiar „parodii”, zostaną natychmiast zawieszone.

Wcześniej ostrzegaliśmy przed zawieszeniem, ale teraz, gdy przeprowadzamy kontrolę publiczną, nie będzie żadnych. Będzie to jasno określone jako warunek rejestracji niebieski twitterujawnił miliarder.

Ponadto każda zmiana nazwy konta spowoduje chwilową utratę niebieskiego haczyka.

Elon Musk podkreślił, że niebieski haczyk „zdemokratyzuje dziennikarstwo i wzmocni głos ludzi” i zapewni, że misją Twittera jest „stać się zdecydowanie najdokładniejszym źródłem informacji na całym świecie”.

Biznesmen potwierdził, że jego zaangażowanie wolność wypowiedzi „Rozszerza się”, aby nie blokować konta Podążaj za jego samolotemNawet jeśli zagraża mojemu bezpieczeństwu osobistemu.

Z informacjami od López-Dóriga Digital

READ  Elon Musk destituye a Jeff Bezos como el hombre más rico del mundo