19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Trening Conora McGregora, który potwierdza jego poprawę

 • Conor McGregor więc jest ćwiczenia cardio Aby wrócić do formy po kontuzji
 • Irlandzki wojownik po operacji złamanej kości piszczelowej miażdży się na rowerze treningowym
 • Conor McGregor, Gdzie są mięśnie brzucha?
 • ten Trening siłowy Conor McGregor Aby przygotować się do następnej walki w UFC

  Po złamaniu okolicy nogi i kostki w ostatniej walce z Amerykaninem Dustinem Poirierem, który również przegrał, Conor McGregor W dalszym ciągu skraca okres rekonwalescencji, nie jest już w gipsie, wznawiam pracę serce Trudny. W jednym z jego ostatnich postów na Instagramie irlandzki wojownik i były mistrz UFC jest pokazywany na ciężko biegnącym rowerze treningowym i wysyła wiadomość do swoich zwolenników. „5 tygodni i 5 dni po operacji wracam na rower. Trening i fizjoterapia @McGregorFast” – napisał, odnosząc się do swojej aplikacji fitness.

  Skończyłem trzydzieści trzy lata, przyszłość Conor McGregor Nad ośmiokątem w powietrzu. Jego ostatnie porażki z Pourierem, dwa razy z rzędu, oraz słaby poziom podczas walk i kontuzji, mogły zakończyć jego karierę jako zawodnika mieszanych sztuk walki.

  W przeciwieństwie do swojej roli przedsiębiorcy, gdzie nadal jest uprzywilejowany i w dużej mierze Najlepiej opłacany sportowiec na świecie Z zyskami przekraczającymi 180 milionów dolarów rocznie, wyprzedzając piłkarza Leo Messiego, tenisistę Rogera Federera czy kierowcę Formuły 1 Lewisa Hamiltona.

  Ta treść jest importowana z Instagrama. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

  Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i jest importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io

READ  Może „źle zrozumieliśmy wszechświat” – DW – 14.03.2024