21 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Transmisja na żywo w Polsce: Bialstalk Lawlanders @ Krakow Kings, 12 czerwca, 15:00 CET (15:00, 09:00 i ET)

Grafika: Igor Lazarević

Królowie Crago (2-2) zapewni Lawlandczycy z Białegostoku (3-1) Jest to bardzo oczekiwane Polska Liga Piłki Nożnej Połączyć. Kraków To zwycięstwo jest bardzo potrzebne, ponieważ sezon zbliża się do mocnego końca i ma na celu uzyskanie wysiłku poza sezonem. W międzyczasie Lolandczycy W lipcu zmieniają pozycje i rozgrywają mecz play-off.

Kraków Ta gra gra dobrze od 22 maja, więc dobrze odpoczywaznaleźć. Spodziewaj się więcej próchnicy od potężnego Alonso Brocka, który na nim działa. Królowie Zagraj w markę 230 LP Brock Downward Running Physics, którą docenia sportowa akcja Polskie Rozgrywający Philip Mosicki.

Bialistalk Lowlanders @ Krakow Kings, 12 czerwca, 15:00 CET (15:00, 09:00 i ET)

Obronnie, The Królowie Trenowany przez starszego koordynatora Malika Jacksona. Ta mocno uderzająca drużyna jest jedną z najbardziej rozrywkowych funkcji do obejrzenia w tym sezonie, ponieważ grają z zainteresowaniem, talentem i determinacją. League Baker Philip Switchwich prowadzi obronę Kings jako jeden z najbardziej przerażających lekarzy w lidze. Aby kontrolować Switchwitch, musisz dzisiaj dobrze grać Białystok Rozgrywający sportowiec.

Lolandczycy Jeśli zakończysz harmonogram dwoma zwycięstwami z rzędu, masz szansę na mecz play-off u siebie. Trener Troy Baker utrzymał sezon bez zmian pomimo kontuzji i cierpienia. Ta drużyna może zaatakować swoje postępy we właściwym czasie i przejść do play-offów w szczytowym momencie gry. Niebezpiecznie rozgrywający Derrick Evans Jr. stosuje w tym ataku celne lewe i szybkie tempo. Szukaj go, aby dziś często atakować francuskiego odbiornika Panchamina Lalmeeta.

Lolandczycy Konrad Baskiewicz A Jamie Cumberbatch prezentuje Bialistack Z równomierną grą z przodu iz tyłu obrony. Staraj się dobrze grać tą jednostką defensywną, ponieważ jej celem jest wymuszenie powrotu Królowie Drużyna, która w tym sezonie walczyła o piłkę.

To jest w zasadzie gra play-off Kraków Ponieważ obecnie kończą czwartą i ostatnią fazę play-off. Lawlandczycy, Z drugiej strony muszą wygrać, aby dostać się do playoffów u siebie, ponieważ mają obecnie trzecie rozstawienie.

READ  Meksyk i Polska wznawiają stosunki dyplomatyczne

Zobacz grę na żywo tutaj. Bialstalk Lawlanders @ Krago Kings, 12 czerwca, 15:00 CET (15:00, 09:00 i ET)

Krakowska lista królów

Lista Lawlandczyków Bialistock