18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Miedwiediew rzucił go przeciwko Harkasowi z Polski

Treść artykułu

Daniel Miedwiediew miał w piątek punkt bez interesu, aby wygrać swój mecz.

Reklama

Treść artykułu

Jego gra całkowicie się skończyła. Spojrzał na swoich trenerów zdezorientowanych błędami. Ale gracz numer dwa na świecie walczył w drodze powrotnej, korzystając ze swoich mocnych usług i zdobył miejsce w półfinale National Bank Open.

Rosja pokonała polskiego Hobarta Harkasa 2-6, 7-6 (8-6), 7-6 (7-5) w Aviva Center. Ale początkowo siódme ziarno zawodów kontrolowało grę i korzystało z kilku niewymuszonych błędów Rosjan. Miedwiediew popełnił dwa błędy i dwukrotnie trafił na break pointy

Miedwiediew wykorzystał swoją mocną grę serwisową w drugim secie, aby zyskać czas na naprawienie swoich wczesnych problemów. Obaj zawodnicy oddali dogrywkę, ale Hargas przegapił łatwy mecz, a następnie spuścił kilka kolejnych strzałów, aby zakończyć mecz.

W ostatnim secie obaj zawodnicy ponownie zasłużyli na dogrywkę. Miedwiediew zdobył przewagę, gdy strzał Hurricane wpadł do siatki, a następnie wygrał 23. asem.

Miedwiediew zmierzy się w półfinale z Amerykaninem Johnem Isnerem. Isner pokonał Gale Monfils (11) z Francji 7-6 (7-5), 6-4.

Isner czterokrotnie nie pokonał Monfilsa w pierwszym secie, ale dzięki trzem podwójnym błędom Monfilsa wykorzystał dogrywkę. W drugim secie Monfils był bardzo ożywiony, po przerwie wdając się w staromodną kłótnię z sędzią przewodniczącym.

Ale Monfils przeszli 4-3 z kontuzją kostki. Został sparaliżowany i pobity przez Isnera dwa mecze później.

Reklama

Treść artykułu

Isner powiedział, że dwaj długoletni rywale po meczu byli dobrymi przyjaciółmi i ostatecznie mieli wzajemny szacunek.

READ  Muzeum Pontevedra zwraca Polsce dwa dzieła zrabowane przez nazistów podczas IIGM.

Wcześniej Stefanos Tsitsipas pokonał Norwega Caspara Roota 6-1, 6-4. Root, zajmujący 12. miejsce w rankingu ATP, niedługo potem przegrał swoje pierwsze dwie gry serwisowe. Zburzenie pierwszego zestawu Greków trwało zaledwie 23 minuty.

Drugi set rozpoczął się bardzo dobrze dla The Roots, a Citzepas zablokował szansę na przerwę na awans 2-1. Ale w remisie 4-4, Root popełnił podwójny błąd i spudłował kolejny strzał, zanim skutecznie zakończył swoje zwycięstwo jako doskonały zwycięzca cytadeli.

„Byłem blisko od podstaw” – powiedział Chitsibas. „Próbowałem dostać się do środka tak bardzo, jak tylko mogłem, zbliżając się do moich strzałów z wyprzedzeniem”.

„Moje intencje były jasne od samego początku. Nie wątpiłem w siebie w żaden sposób. Utrzymywałem rzeczy proste i grałem w czysty, agresywny tenis.

Teraz zmierzy się z Reilly Opelka w półfinale. 23-latek z Michigan pokonał dziesiątego rozstawionego Roberto Batistę 6-4, 7-6.

Amerykanin mierzący sześć stóp i 11 cali miał ograniczone szanse na przełamanie Hiszpana, ale dobrze służył do utrzymania kontroli nad meczem. W trzecim secie objął dowodzenie, łamiąc czapkę Batisty i prowadząc 3-1.

Obaj gracze zdominowali serwis w drugim secie, tworząc głównie szybkie gry. Deszcz opóźnił się tuż przed dogrywką. Po tym serwu b Tista Aguirre przemknęła pierwszy zagrywkę, trafiła w siatkę i dała Opluce zwycięstwo w dogrywce 7:1.

Reklama

Treść artykułu

„Mój awans, moja służba, wszystko musi być lepsze, żeby go pokonać, zwłaszcza w prostych setach” – powiedział Opelka. „On jest jednym z najtwardszych ludzi tutaj, szczególnie ja chcę grać.”

Opelka miał trudny start do 2021 roku, ale spóźnił się z grą.

„To wiele mówi o ulepszeniach, które wprowadziłem io rzeczach, nad którymi pracowałem z moim trenerem” – powiedział. „Byłem w stanie zająć się rzeczami, które musiałem rozwiązać”.

READ  Bidasoa: Skrzyniarz Polska i Szwecja jako pierwsze Bidasotarra zagrają na mundialu.

Zaktualizowano drugie nasiono: Wszystkie cztery ćwierćfinały gry podwójnej wymagają ustawienia dogrywki, przy czym trzy z pierwszych czterech rozstawów awansują do półfinału.

Rumuni Horia Decov i Niemiec Kevin Kravitz (4) pokonali w trzecim secie Dusana Lajovicia z Serbii i Aslana Karatseva 10-3 z Rosji. Chorwaci Nicola McDic i Matt Pavic (1) pokonali Holendra Madway Middlecoop i Australijczyka Luke’a Saville’a 10-7 w dogrywce. Brytyjczyk Joe Salisbury i USA Rajiv Ram (3), Chorwat Ivan Dodik i Indianie Rohan Bopanna (8) wygrali 10-4. Jednak Kolumbijczyk Juan Sebastian Cabal i Robert Farra (2) odpadli 10-8 w trzecim secie Belgów Sandera Gille i Jorana Vleigana.

    Reklama

Uwagi

Postmedia jest zaangażowana w prowadzenie żywego, ale obywatelskiego forum do dyskusji i zachęca wszystkich czytelników do dzielenia się swoimi pomysłami w naszych artykułach. Zanim komentarze pojawią się w witrynie, może minąć nawet godzina. Prosimy, aby Twoje komentarze były trafne i pełne szacunku. Włączyliśmy powiadomienia e-mail – jeśli otrzymasz odpowiedź na swój komentarz, nastąpiła aktualizacja obserwowanego wątku komentarzy lub jeśli użytkownik zostawia komentarze. Nasza wizyta Wytyczne dla społeczności Aby uzyskać więcej informacji i szczegółowe informacje o tym, jak poprawić swoje dane E-mail Ustawienia.