4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

ERC ORLEN 77. Rajd Polski Punkty Przemawiające – FIA ERC

Punkty przemawiające ERC ORLEN 77. Rajdu Polski

Jest o czym mówić podczas ORLEN 77. Rajdu Polski, który w przyszłym tygodniu otwiera Rajdowe Mistrzostwa Europy FIA 2021. Oto podsumowanie.

*Aleksiej Lucjaniuk Był zwycięzcą w 2019 roku, kiedy ERC po raz ostatni odwiedził Polskę. Kieruje obroną tytułu z Citron C3 Rally 2 w drużynie Saintlock Junior Aleksiej Arnadow, Jest gotowy na pełny projekt w 2021 roku po ostatnim mini chapati.

* Lukanuk będzie przewodnikiem po wschodzących estońskich talentach Roland BoomZadebiutował w wyższej klasie mistrzostw Europy na drugim Saintlock Citroen.

* Po wskazówkach Chris Ingram I Róża Wittack Toxport powraca do wiodącej akcji ERC z WRD (koda Fabius dla chwały tytułu ERC w 2019 roku) Andreasa Mickelsona I Emilio Fernández. Mickelson wygrał, kiedy wrócił do ERC na Węgrzech w zeszłym sezonie, a Fernandes, Chilijczyk, strzelił gola w swoim debiucie w ERC w 2019 roku.

* Mocne poglądy na Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Włoch wyglądają dla Hyundaia w tym sezonie, Craig Breen Skupia się na uczestnictwie w planie rozwoju opon ERC i MRF. Ostatni rajd pięciokrotnego zwycięzcy ERC odbył się w Polsce w 2017 roku na poziomie światowym.

*Simon Campetelli Wzmacniacz As na włoskim szutrze, ale rajdowy polski debiutant.

* Chociaż był ważną częścią struktury Rally Team Spain, Efren Lorena Rozpoczyna swój czwarty sezon ERC i trzeci rajd w Polsce z nowym zespołem (Race Seven), nowym samochodem (akoda Fabia) i nowym partnerem oponiarskim (Michelin). Sarah Fernández Jednak napęd trwa.

* Z pilotem, który wygrał mistrzostwa świata Marek Marty Po jego stronie Nil Solans Partnerzy Lorena jako Rally Team Spain zaczyna bronić korony uczestników FIA. Solans szybko zadebiutował w ERC w listopadzie ubiegłego roku i zdobył wcześniejsze polskie doświadczenia.

* Kiedy jest światowy serial Nicole GriacynaTeraz uwaga skupia się na Rosjaninie, który rywalizuje z łotewską licencją od czasu, gdy zrezygnował z tytułu juniorskiego mistrza ERC1 na sezon 2019, jednak zdążył dodać do swojego harmonogramu harmonogram imprez ERC, w tym Rajdu Polski wygrał w 2018 roku. Po zaciętej walce Jarry Hattunen.

READ  Narastają napięcia między Polską a Rosją w związku z rozbitymi samolotami i nową nazwą Kaliningradu

* Po zbliżeniu się do pokonania Olivera Solberga o tytuł ERC1 Junior w 2020 roku, Gregory Munster Będzie nadal demonstrować swoje spore umiejętności na Mistrzostwach Europy. Urodzony w Luksemburgu kierowca Lorena będzie pretendentem do kursów otwartych i Eric Keys I Mico Marksic Dla ofert Fabryki Talentów ERC-MICHELIN.

* Podobnie jak zespół ACRC Yako Ace Kayes, mistrz Polski 2019 team kierowca RLN, Marxik, wziął udział w Rajdzie Otwierającym Mistrzostwa w Emidija na Litwie na początku czerwca, aby przygotować się do rajdu Polski. W dużej mierze Marks zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji Mistrzostw Polski.

*Szymon Tempestini Inny bardzo ceniony członek fabryki talentów ERC-MICHELIN i nominowany do mistrzostw Rumunii jest gotowy do rozpoczęcia Rajdu Polski w kontekście rywalizacji o Asphalt Cadena Rally Archesuloi, który odbywa się na odcinkach słynnej autostrady Transfusion.

* Czterokrotny mistrz Węgier Norbert Hersick டாkoda ponownie łączy się z władzą i dołącza do zespołu Topcars w 2021 roku, kiedy spodziewane są lepsze wyniki.

* Chociaż od czasu zdobycia trzeciej niemieckiej korony w 2019 roku trochę się poprawił, Polar Promotion Krem Fabian Rajd ma polskie pochodzenie po tym, jak zajął czwarte miejsce w imprezie w 2018 roku.

* Talent Tiger Energy Drink Rally Team Tomasz Kaspersik ERC jest dobrze znany w kręgach, ale jego oczy są wpatrzone w nagrody w Mistrzostwach Polski. Towarzyszowi Ostry kurs brutto, To wydarzenie oznacza mile widziany powrót do działalności ERC dla innego popularnego i utalentowanego kierowcy.

* Francuska ulotka Yon Bonato Planuje posadzić drzewo za każdy etap sukcesu, który odnotował w 2021 roku, przy zamontowanym kole Citroena Michaela, wspaniały gest on i pilot Benjamin Bowlwood.

* Motorsport Ireland Rally Academy Okres Devin Zamontuje swoją drugą próbę ERC, ale tym razem na Ford Fiesta Rally 2, który obsługuje M-Sport. Szef firmy Malcolma Wilsona Obiecuje uważnie śledzić postępy irlandzkiej młodzieży w 2021 roku.

READ  Europejski Trybunał Sprawiedliwości: Czesi chcą ukarania Polski grzywną za zignorowanie mojego zakazu Twitter UE Czechy Praga Niemcy

*Umberto Scandola W 2006 r. rajd Ypres zderzył się w basenie podczas swojego pierwszego występu w ERC poza ojczyzną. Napisał nagłówki z właściwych powodów, ponieważ włoski tytuł 2013 był godnym uwagi wydarzeniem. Rajd Polski to początek całorocznej kampanii ERC z włoskim zespołem Hyundai Rally Team.

*Alberto Battistoli Kolejny włoski talent w samochodzie Rally 2, zainteresowany przyspieszaniem na szutrze.

* Dawna szansa dla juniorów w ERC3 Gregor Jeets Rajd 2 po raz pierwszy pojawia się w samochodzie ERC Cocker Wrooplewski, Wzór do naśladowania dla byłego lidera ERC Łukasz Habaj, Daje obiecujące i wsparcie w miksie od sponsora wydarzenia ORLEN.

*Adrian Civitsuk, współprowadzony przez trzykrotnego mistrza ERC Jorek Baran, Zespół założycielski Honovsis Racing dla ERC. Krzysztof Hołowczyc, Mistrz Europy 1997.

*Przyjaciel al-Rashida I Alocio Monteiro ERC to mile widziany dodatek do wpisu Luis Vilarino, Jego ostatni występ w mistrzostwach 20 lat temu.

*Nabila Tejpar Poprzedni rajd miał polską wiedzę i nominował podwójnego mistrza Wielkiej Brytanii na kierowcę Matt EdwardsSamochód, który nie został wypróbowany na poziomie ERC, aby jeździć razem z Protonem Iris R5.

*Wojciech Susanna ERC zdobyła tytuł w 2016 roku, dwa lata po zdobyciu tytułu przez Polskę Kotukasz Kotarba I Jarosa Seja Reżyseria odpowiednio przez ich braci Tomasa i Markina.

* Jak Lucian, Tibor RT Jr. ORLEN 77. Rajd Polski szczególnie broni swojego europejskiego tytułu ERC2 Edition. Węgier napotyka sprzeciw sześciu grup, w tym polskiego debiutanta ERC2 Mike BrixekImpressa, która weszła do zespołu Subaru Historical Rally, jest prowadzona przez jego ojca Jessicę.

* Suzuki Motor Iberica rozpoczyna pierwszą kampanię ERC2 z dwoma modelami Swift R4 Lily S w specyfikacji Rally 2Kid Javier Bardot I Mark Stallford Joan Vincius. Wpisz regularne Dmitrij Fiobanow Konwertuje silniki Mitsubishi na Suzuki. Wiktor Cartier Własnoręcznie zbudowany zestaw Toyota Yaris Rally 2 rozpoczyna swoją pierwszą przygodę ERC w Polsce. Najlepszy polski kierowca Dariusz Poloski Jego Abarth 124 dodaje do rajdu o wiele więcej.

READ  Twarda „zielona transformacja” Polski nadal jest mocno uzależniona od węgla

* ERC3 / ERC3 Junior Champion Ken tore M-Sport rusza z Polski na osiągi z napędem na cztery koła w całkowicie nowym, wyposażonym w Pirelli Ford Fiesta Rally 3. Powrót do ERC John Armstrong Rozdarty o chwałę i kierowca WRC3 Junior Prize ostatecznie zostanie nagrodzony mistrzem.

* Kolejne cztery przykłady Fiesty Rally 3 budowane przez Kraków to ORLEN 77. Rajd, pełny międzynarodowy debiut samochodu z Polską.

* Wsparcie dla Rally Team Hiszpanii Pep Bossas, Fabian Bernardi I Mateusz Franceschi Co warto zobaczyć w ERC3 Łukasz Lesandowski, który sprowadza pierwszego Opla Corsę Rally 4 do ERC.

* Brat Franceschi Jean-Baptist Franois, dołącza do Bernardiego podczas prezentacji swojego debiutu w ERC w Renault Cleo Rally 4.

* Jean-Baptiste Franசois również zakwalifikował się do ERC 3 junior points z 11 zawodnikami. Należą do nich jego kolega z drużyny Toxford WRT Ola Jr. Nor I wpisz wykończenie podium Amari Mole.

* Podwójny mistrz ERC3 Sölden Besenye, który został przykuty do wózka inwalidzkiego po kontuzji podczas prowadzenia pojazdu towarzyszącego podczas sesji testowej w 2016 roku, został kierownikiem zespołu Martina Lasleya, ERC3 Junior Nowicjusz na rok 2021.

*Nikołaj Landa I Norbert Major Obaj pokazali występy w ERC3 Junior w zeszłym roku i wykazali potencjał.

* Inni nowicjusze w ERC3 to m.in. zwycięzca stypendium Rally Team Spain Alejandro Cachon, zawodnik Mistrzostw Świata Juniorów Sami Bazari, Giovanni Barufa, Caspar Kasari, Nick Loof I Daniel Polek, Były mistrz Finnswimmer. Podgląd ERC Junior będzie dostępny od 14 czerwca.

* Trofeum Cleo prezentowane przez kierowców Toxport WRT Yikit Alberslan Timur (Indyk), Bastian Bergunhey (Francja), Andrea Mabelini (Włochy), John Rosie (Francja), Palo Soria (Argentyna).