22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Totalny luksus na wyciągnięcie ręki

Totalny luksus na wyciągnięcie ręki

Obecnie z przywilejów korzysta już ponad 3 miliony osób pracujących w ponad tysiącu firm różnej wielkości i różnych branż.

Propozycja TotalPass powstaje jako rozwiązanie rosnącego trendu Corporate Wellness, którego celem jest dbanie o holistyczne zdrowie pracowników poprzez dostarczanie na tej samej platformie narzędzi aktywnie promujących zdrowie fizyczne i psychiczne w celu poprawy jakości życia. .

TotalPass wprowadza na rynek Meksyk nową aplikację na smartwatch

TotalPass wprowadza nową aplikację na smartwatch, zapewniającą pracownikom państwowym bardziej praktyczny i prosty dostęp do ponad 4000 siłowni i centrów fitness w swojej sieci.

Aplikacja do noszenia TotalPass zapewnia pracownikom firmy lepsze doświadczenia, umożliwiając im praktyczny i prosty dostęp do dowolnej z ponad 4000 siłowni i centrów fitness sieci TP w Meksyku. Ponadto, łącząc swój inteligentny zegarek z urządzeniem mobilnym, możesz natychmiast dowiedzieć się, które centra są najbliżej Twojej lokalizacji, dzięki geolokalizacji.

Nowa aplikacja oszczędza czas użytkowników wchodzących na siłownię lub do ośrodka sportowego, ponieważ wystarczy, że zbliżą swój smartwatch do czytnika w recepcji, aby się zarejestrować, bez konieczności sięgania po telefon komórkowy lub trzymania go w dłoni.

„Ta premiera jest kolejnym przykładem zaangażowania TotalPass w ciągłe wprowadzanie innowacji i inwestowanie w technologię, aby odpowiedzieć na potrzeby i preferencje pracowników w kraju, którzy potrzebują praktyczności i wydajności, aby prowadzić zdrowe życie” – skomentował Julio Geiger, Globalny dyrektor ds. technologii i produktu TotalPass ( CTPO).

READ  Wybierz zwierzę, które najbardziej Ci się podoba, a test wskaże, jaka jest Twoja największa siła| Meksyk