18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Totalne szaleństwo w Ameryce!  Ameryka – Gra Santos tymczasowo zawieszona – Fox Sports

Totalne szaleństwo w Ameryce! Ameryka – Gra Santos tymczasowo zawieszona – Fox Sports

Ameryka dziobaty święci W swoim pierwszym meczu „Tour Águila”, podczas przerwy w Clausurze 2023 ze względu na historię FIFA.

Águilas i Guerreros zremisowali w towarzyskim meczu rozegranym w Dignity Health Sports Park w Carson w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych.

ZOBACZ WIĘCEJ: Ach, wow: W reklamie antyuzależnieniowej występuje facet z AMERYKI w KOSZULCE

Negatywny remis, ale z dużą ilością kolorów i emocji, które przepełniły amerykańskich fanów

Mecz przygotowawczy pomiędzy Ameryka I święci Na „Águila Tour” w USA Nie miał żadnych celów, ale miał dużo kolorów Dzięki kibicom Orłów.

Jednak w pierwszej minucie meczu Javiera Correę Jego przewidywalny strzał sprawił, że Oscar Jimenez zatrzymał się i uderzył w poprzeczkę, zyskując wejście. Ale, Nie było asystenta sędziego wideo, a sędzia nie określił pierwszej nocy.

Dziesięć minut później włączył się alarm Federico Vinasa Musiał opuścić giełdę z powodu fizycznego dyskomfortu; W jego miejsce wszedł zawodnik drużyny młodzieżowej Esteban Lozano.

o godzinie 14 ’ Rogera Martineza Wymyślono świetne podanie między liniami obrony i w przestrzeń, ale Karel Campos zablokował jego strzał, zanim Gebran Lagoud opuścił boisko.

w drugiej połowie, Oscara Jimeneza Pojawił się i posłał strzał Harolda Preciado do rzutu rożnego po rozciągnięciu pod trzema kijami.

Trwała 64. minuta, a Esteban Lozano zmarnował świetną okazję, kiedy uderzył głową w dośrodkowanie Michał Leon.

Cztery minuty później mecz został tymczasowo zawieszony z powodu Fani Nusour byli przepełnieni swoją pasją O ile Nie pozwolił piłkarzom zajrzeć do wnętrza stadionu z pochodniami.

Możesz być zainteresowany: Który palec ssać? Cocca’s Mexico wykonał ruch Surinamu (WIDEO)

READ  Co się stało ze wzmocnieniami Ricardo Pelaeza po trzech turniejach w Chivas?