22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

National Women’s Classic, „rewanż” z Guadalajary, którego szuka lider po przerwie

National Women’s Classic, „rewanż” z Guadalajary, którego szuka lider po przerwie

On Narodowy klasyk przybyć Liga MX kobiet A Chivas będzie próbował pomścić porażkę w męskiej części; W piątek wejdzie na stadion Azteca, by spróbować „pobić” Amerykę, a przy okazji z pewnymi wynikami nawet poprowadzić turniej Clausura 2023.

paznokcie na czerwony i biały I Kremy bluegrass bardzo utknęli razem w tablica szkolna W sumie, dzięki 26 punktom, które posiada Guadalajara i 23 stolicom, ta konfrontacja wygląda interesująco; otrzyma Dzisiaj W 19:00..

Ci, którzy Guadalajara On podąża nie pobity Są to jedyne dwie niepokonane drużyny w bieżącym sezonie z Rayadas i wychowankowie Juana Pablo Alfaro chcą, aby tak pozostało, ale w National Classic wszystko może się zdarzyć.

Chivas, ze znacznymi stratami

Ta klasyczna gra Chivas Femenil zagra z ofiarami. Historyczny strzelec Alicja CervantesI Kontynuuje pauzę z powodu kontuzji, podobnie jak bramkarz Celeste Espino9 miesięcy z powodu zerwania więzadła.

liczi Wie jednak, co to znaczy strzelić gola przeciwko Ameryce skupiać się W odzyskany tak szybko, jak to możliwe.

I Tyspokój z rozwój z mojego punktu widzenia infekcjaJednak nadal musisz być w terenie Po pierwsze jest moje zdrowie I zobaczymy co dalej. Osobiście (będzie mi brakować) strzelenia gola dla Ameryki; Wszystko jasne mecze Jesteśmy Promocje Dla przypomnienia, myślę, że po to żyją napastnicy. Ma motywację do zdobywania bramek w każdym meczu, ale w El Clasico jest emocją, której nie można zmienić.

National Classic zmierzy się w damskiej lidze MX Druga najlepsza obronaczyli Ameryka, która straciła tylko 5 bramek, podczas gdy Chivas jest trzeci Do tej pory dozwolonych było 8 adnotacji.

Ameryka: trudny czas

orły je mają trochę Do Scarlett Camberokto wie On był To było z Liga MX Femenil ofiara cyberprzemocy; Kontynuowałby karierę w Stanach Zjednoczonych. Zadenuncjowała sytuację, w której się znalazła i nie znajdując oparcia ani rozwiązania, zdecydowała się na zmianę miejsca zamieszkania.

READ  Meksykańska nagroda Pato błyszczy w testach F1 w szary dzień dla mistrza Verstappena

W tym pojedynku Chivas Femenil jest gościem i przybywa bez przegranej Orły de Ángel Villacampa nie maluje się na łatwego przeciwnika, bo wczoraj poddał się porażce z Tigres, więc Szukaj zemsty.

Idzie na dumę klubową

Guadalajara Szukać Nagrody On Szkoda kto odszedł Narodowy klasyk męski Kilka dni temu, gdzie się podziały? upokorzenie przez Orły (2-4) na stadionie Akron, więc zadaniem dzisiejszej drużyny kobiet jest próba pokonania Azulcremas na stadionie Azteca.

Losowa się sprzęt kto jedzie Veliko Paunović W National Classic oznacza to zejście w dół Siódme miejsce Z ogólnej tabeli w tej Clausurze 2023 sytuacja, której nie chcą osiągnąć w branży kobiecej.