28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

To oficjalne: królowa Elżbieta nie będzie już mogła nosić korony ani podróżować powozami

napisałem w Sławny ten

2022 to bardzo szczególny rok dla Królowa Izabela. Świętował 96 lat swojego życia i przygotowuje się do wielkich wydarzeń z okazji platynowego jubileuszu 70-lecia zasiadania na tronie brytyjskim. Jednak oczywiście Wiele rzeczy musiało zostać zmienionych ze względu na jego zaawansowany wiek, na przykład używanie upragnionej korony, peleryny i rydwanów.

Kilka miesięcy temu brytyjska prostytutka po raz pierwszy ogłosiła, że ​​ma problemy z poruszaniem się, a teraz musi polegać na lasce. Używa luksusowego wózka golfowego do poruszania się po zamku Windsor i naprawdę potrzebuje pomocy swojego zespołu we wszystkim.

Pałac zapowiedział, że nie weźmie udziału w tradycyjnych przyjęciach w ogrodzie, ale chce nadal pełnić swoją konstytucyjną rolę w państwowym otwarciu parlamentu. Twoja pomoc nie została jeszcze w pełni potwierdzona, ale zespół już przygotowuje się, aby zapewnić wszystkim komfort.

Na zmianę dziejów króla zwróciły uwagę trzy ważne prośby: Nie nosi już majestatycznej korony i wspaniałego płaszcza, a zamiast rydwanu wybrali samochód, aby dostać się do Izby Lordów.

Dlaczego Elżbieta nie nosi już korony i peleryny i nie będzie podróżować powozem?

Powód decyzji o uniemożliwieniu królowej zajęcia jej korony Bo to dużo waży I nie będziesz wspierać jego delikatnego ciała, które ma już 96 lat. Waży prawie dwa kilogramy, co jest ogromnym obciążeniem jego szyi. Głowa jest również bardzo ostentacyjna i ciężka. Zamiast tego nosił nakrycie głowy lub kapelusz, jak to robił przy innych okazjach.

Król nie będzie już mógł podróżować rydwanem, bo jak mówiła w różnych dokumentach: To bardzo niewygodne. Jego produkcja sięga tysiąca siedmiuset lat. Oznacza to, że nie mieli znanej nam technologii i stworzyli pojazd bez amortyzatorów i wygodnych siedzeń. Wszyscy uważamy, że to całkiem fajne, ale sama królowa powiedziała, że ​​to koszmar. W wieku 96 lat nie mogła już tego robić i postanowili zabrać ją tylko samochodem.

READ  Anya Taylor-Joy chce ogolić głowę przed Furiosą (ale jest tylko jeden problem) Nowości

Po przybyciu będziesz musiał wspiąć się tylko po trzech stopniach, aby dotrzeć do tronu. Mówi się, że nagrania będą bardzo ostrożne, aby zapewnić prywatność na wypadek, gdybyś chciał zrobić sobie przerwę, aby kontynuować. będzie mu towarzyszyć CarlosJej najstarszy syn i spadkobierca, aby jej pomóc, gdyby czegoś potrzebowała.