29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tak wygląda piękna Jackie Bracamontes w krótkiej czerwonej sukience | Wideo

Modelka i gospodyni oraz mama i była królowa piękności, Jacqueline BracamontesWłączyła sieci społecznościowe w niedzielny wieczór z niesamowitymi strojami i próżnością pasującą do jej urody, przed rozpoczęciem niedzielnej imprezy dla jednej z gwiazd serialu.Telemundo, reality show Así se baila.

Słynna TappatiaWyszedł na scenę reality show Aby pokazać swoje tablice podczas jazdy, ale także dziś wieczorem ucieszyliśmy się bardzo pięknym filmem, który udostępnił na swoich portalach społecznościowych, a także imponującym wyglądem, który wywołał westchnienia i podziw dżentelmenów damski.

piękna Guadalajara, Pojawiła się w czerwonej krótkiej sukience, która odsłaniała jej pełne wdzięku nogi, nagie „opadnięte ramię”, ze srebrnymi detalami, które uczyniły ją sławną przez dziesiątki jej zwolenników i zdobyła ponad 2600 „Małe serduszka” W twoim koncie Instagram.

Dziękuję Laurasbarcelo za każdą niedzielę, w której robisz ze mną magię! Bardzo cię kocham!!! ??????

Kontynuuj walkę z Adamari

Jackie, płonący na ekranie jak sędzia konkursowy, „krótki”, ale gorący, Adamari Lopez, Kto co tydzień kłóci się o tron ​​doskonałości i wizerunku z Meksykaninem i publicznością, docenia tę „bitwę” z dobrymi uczuciami, „podniesieniem rąk” i setkami komentarzy w uczciwej walce o obie celebrytki.

Należy zauważyć, że dziś wieczorem destrukcyjny Nie chciał zostać w tyle i się ubrać minivestido W kolorze złotym ze srebrnymi detalami, co sprawia, że ​​wygląda niesamowicie, ponieważ jesteśmy przyzwyczajeni do wielu koncertów tego show, nadal jest jedną z ulubieńców publiczności w weekendy.

Czytaj:

Tak śpiewa Paula, najmłodsza córka Jackie Bracamontes, która zaskoczyła cały internet

Jackie Bracamontes jest najbardziej stylowy, bije na głowę obcisłe skórzane spodnie

Ikoniczny: Adamari Lopez ryczy STYL w olśniewającej złotej sukience

READ  MasterChef Celebrity: Laura Zapata jest nieobecna w Programie 12 i to może być powodem, czy Thalía powinna to zrobić?