28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

William Levy i Esmeralda Pimentel spotykają się w Hiszpanii i filtrują zdjęcia

William Levy i Esmeralda Pimentel spotykają się w Hiszpanii i filtrują zdjęcia. To byłby pierwszy raz, kiedy aktorzy zebrali się razem i byli tacy szczęśliwi.

Tylko w ostatni weekend Esmeralda Pimentel olśniona ostatnimi platynowymi nagrodami. Meksykańska aktorka zdradziła, że ​​była bardzo podekscytowana projektami, które czekały na nią w kraju po drugiej stronie oceanu, ponieważ wcześniej traktowano ją tak wspaniale, a teraz wróciła, aby spełnić swoje marzenie.

Czytaj więcej: Angelica Rivera pojawia się ponownie, elegancka, ale prasująca miłość swojego życia

Tak dobrze, Szmaragdowy Pimentel świecić w kilku Udane seriale telewizyjne, takie jak „Kolor namiętności” i „Zakochanie się w Ramonie”na platformę cyfrową, gdzie będzie brał udział w projekcie wraz z nim William LeviCo go całkowicie oczarowało.

William Levi Był już w Hiszpanii na trasie medialnej, a teraz wyciekł do sieci Zdjęcia z pierwszego spotkania między nimi. Szmaragdowy Pimentel Wydawała się taka szczęśliwa, że ​​spotkała swojego partnera.

Będzie w najbliższych tygodniach, kiedy będzie więcej niż Monte Cristo, serial, który będą kręcić razem A to zapowiada wielkie uczucia, będąc adaptacją dzieła literackiego Alejandro Dumasa.

To spotkanie było po prostu profesjonalneNastępnie Szmaragdowy Pimentel Skupienie się na karierze po rozstaniu Osvaldo BenavidezChwila William Levi Rozstał się z aktorką Elizabeth Gutierrez i podobno zaczyna nowy związek.

William Levy, sensacja w Hiszpanii

Udział William Levi W najnowszej wersjiKawa perfumowana dla kobietJego popularność osiągnęła nowy poziom. Urodzony na Kubie aktor porzucił karierę w serialach telewizyjnych w poszukiwaniu szczęścia w Stanach Zjednoczonych i odniósł sukces, występując jako aktor i producent.

To nowy etap w jego karierze i jego zwolennicy nie mogą być szczęśliwsi, co jest dowodem na to, że wywołał wrzawę podczas ostatnich wizyt w Hiszpanii. król William Levi Pokazał trochę tego na portalach społecznościowych i był bardzo wdzięczny za wsparcie i przyjęcie.

READ  Alejandro Fernandez wysyła emocjonalną wiadomość do swojego ojca Don Vicente po pogłoskach o jego zwolnieniu | Zdjęcie

Na razie, William Levy i Esmeralda Pimentel Wspólnie przygotowują się do swojego projektu i przysięgają, że zostaną jedną z ulubionych par na małym ekranie.

Podążaj za nami

Studiowałem komunikację na UABC Tijuana, a także posiadam tytuł magistra marketingu i mediów cyfrowych na UNID. Zanim trafiłem do wspaniałego zespołu Soy Carmín, pracowałem jako Community Manager dla różnych firm w Tijuanie oraz jako redaktor naczelny dla kilku mediów. Obecnie pasjonuję się tematami takimi jak macierzyństwo, wychowywanie dzieci, seriale, filmy i powieści, a oprócz celebrytów uwielbiam też pisać o parach, inteligencji emocjonalnej, miłości własnej, sukienkach, makijażu, tantiemach, ciekawskich studiach, domowe środki zaradcze i zdrowie, a także wiadomości o znaczeniu ogólnym.

Więcej