20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„To bardzo ważne w klubie”.

„To bardzo ważne w klubie”.

Dostał pochwałę. Po dwóch dniach rywalizacji o tytuł mistrzowski Puchar Króla, Javier Aguirre Otrzymał pochwały od Zarządu Majorka. właściciel klubu, Andy’ego ColbergaPodkreślił, że trener jest jednym z najważniejszych elementów drużyny.

Aguirre przybył do klubu 24 marca 2022 roku. I potem Dwa lata na czele zespołuMeksykańskiemu trenerowi udało się utrzymać ich w pierwszej lidze i teraz walczą o mistrzostwo. Biorąc pod uwagę prędkość autokaru, Kohlberg nie wahał się go pochwalić.

Jest świetnym trenerem I wspaniałą osobą. Objął stery w bardzo trudnym momencie dla klubu, którym jest. Wykonał świetną robotę i jestem z niego bardzo zadowolony.. To bardzo emocjonalne i musisz to zrozumieć.

„Trener jest zawsze bardzo ważną osobą w klubie. Aguirre ma wspaniałą osobowość i… To niezły charakter. zdecydowanie Odegrał ważną rolę w budowaniu klubu„, skomentował właściciel w rozmowie z Marcą.

Trener ma teraz nadzieję, że pod wodzą Aguirre’a klub będzie mógł w dalszym ciągu rywalizować w pierwszej dziesiątce La Liga, a tym samym marzyć o występach w europejskich pucharach, jednocześnie starając się osiągać dobre występy w krajowych turniejach.

„Nasz cel Ustabilizuje się w pierwszej dziesiątce ligi hiszpańskiej. W ubiegłym roku zajęliśmy dziewiąte miejsce. Myślę, że to jest nasz prawdziwy cel w takim razie JRywalizacja dla Europy i być może czasami wejście do Ligi Mistrzów Lub, jak teraz, dla Puchar Del Reya. Ale myślę, że powinniśmy się skupić Regularność i stabilność– skomentował reżyser.

Możesz być także zainteresowany: Neymar obiecuje wrócić do brazylijskiego Santos do 2025 roku

READ  Domingo odesłał Germána po sprawdzeniu go pod kątem mazi