23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bramka Thiago Messiego przeciwko Interowi Miami zyskała ogromną popularność

Bramka Thiago Messiego przeciwko Interowi Miami zyskała ogromną popularność

Najstarszy syn Lionela Messiego, Thiago, był głównym bohaterem, którego celem było zapewnienie Interowi tytułu mistrzowskiego w towarzyskim turnieju rozgrywanym przez drużynę Las Garzas w kategorii do lat 13. Thiago, który należy do drużyny wraz z synem Luisa Suareza, Benjaminem, ma 11 lat, ale był członkiem drużyny do lat 13, która ostatecznie wzniosła trofeum. Inter Miami zdobył srebrne mistrzostwo Super Grupy U-13.

Las Hirons umieścił najstarszego syna Rosario, urodzonego dziesięć lat temu w Barcelonie, na liście ponad 150 zawodników na sezon 2023/24, obejmującej siedem drużyn w różnym wieku, ale mógł to zrobić dopiero dziś po południu . To był jego pierwszy występ.

Thiago, który dzieli przestrzeń treningową z ojcem w Florida Blue Training Centre, zazwyczaj rywalizuje w drużynie do lat 12 w Florida Academy League (w przeciwieństwie do drużyn do lat 13, poniżej 14 lat, poniżej 15 lat, poniżej 16 lat i Under-16s) 17 lat (która będzie grała w kolejnej lidze MLS).

Jednak przy tej okazji dołączył do drużyny do lat 13, aby wziąć udział w Międzynarodowym Pucharze Wielkanocnym, zawodach organizowanych przez Rayados de Monterrey podczas Wielkiego Tygodnia (od 27 do 30 kwietnia) dla chłopców i dziewcząt w wieku 10 lat. 19.

Organizacja odnotowała udział ponad 30 drużyn międzynarodowych i ponad 300 drużyn z ponad 24 stanów w Stanach Zjednoczonych, w tym akademie LigaMX, akademie MLS, drużyny Boys and Girls ECNL, MLS Next, Girls Academy, USYS i drużyny American Football Club .

Reprezentacja Fort Lauderdale rywalizowała m.in. z dzieciakami z Atlanta United, Cincinnati United, Juventus Academy w Miami, Orlando City czy Sporting Kansas City. Turniej odbył się w Kissimmee (Orlando na Florydzie), a drużyna Rayados U-13 po pokonaniu Atlanta United 3-2 sięgnęła po Puchar Mistrzów U-14 Super Group.

READ  Exatlón México: W ten sposób Aristeo przeżywa swoją rywalizację z Koke. Czy naprawdę są przyjaciółmi?

Zanim Leo opuścił Barcelonę, jego najstarszy syn, urodzony 2 listopada 2012 roku, był częścią projektu Barça Escola przeznaczonego dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat.