3 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Thermo ucieka z pożaru samochodu, a jego pracodawca szuka ofiary

Thermo ucieka z pożaru samochodu, a jego pracodawca szuka ofiary

TIK Tok Po raz kolejny znalazł się w centrum wirusowej opowieści, która przydarzyła się kobiecie, której samochód doszczętnie spłonął. Jednak ich Łubin Od marki puchar Stanleya Pozostawiony nienaruszony.

Gospodarz, pochodzący ze Stanów Zjednoczonych, ujawnił zdjęcia z wydarzenia na chińskiej platformie. Zaskoczeniem dla internautów, którzy szeroko rozpowszechnili materiał, było to, że dyrektor generalny… firma Lupin już jej szuka, żeby wysłać jej prezent.

Przeczytaj także Tak trzęsienie ziemi zaskoczyło grupę nurków na dnie morza: wideo

użytkownik List autorstwa Danielle Marie Transmitował w aplikacji TikTok, aby pokazać swoim obserwującym szkody spowodowane przez pożar wewnątrz samochodu. Na zdjęciach widać, że fotele, deska rozdzielcza i cała przednia część zamieniły się w popiół.

Jednak termos, który trzymał obok dźwigni, był prawie nienaruszony. „Czy jesteś spragniony, gdy wybuchnie ogień? Nie ma problemu, to jest rozwiązanie. ” wideo Z ponad 73 milionami wyświetleń.

Internauci zareagowali z niedowierzaniem na ten opór ŁubinPonieważ nawet części plastikowe nie topią się w wysokich temperaturach. Jakby tego było mało, kobieta potrząsnęła filiżanką i odkryła, że ​​lód w jej napoju jest nadal zamrożony.

Przeczytaj także A ta róża? Użytkownicy dzielą się najlepszymi memami po otrzymaniu nagrody

Terence’a RileyaGlobalna prezydent Pucharu Stanleya zareagowała na szeroko rozpowszechniony klip wideo przedstawiający termos i podziękowała Danielle Marie Lettering za publikację klipu, podkreślając, że „wskazuje to na skuteczność jej produktów”.

Prezes firmy wskazał, że w celu zrekompensowania szkód powstałych w wyniku wypadku wyślą kobiecie kilka zestawów Łubin marki, a także dadzą Ci nowy samochód.

„Jeszcze jedno, nigdy tego nie robiliśmy i prawdopodobnie nie zrobimy tego ponownie, ale chętnie wymienimy Twój samochód. Tak, wszyscy w Stanley naprawdę chcielibyśmy wymienić Twój samochód, sprawdź swoje wiadomości prywatne pod kątem więcej szczegółów” – wyjaśnił Terence Riley.

READ  Cast i Borek wystartują w drugiej turze wyborów w Chile

W drugim nagraniu kobieta stwierdziła, że ​​nie wierzy w reakcję, jaką otrzymała od marki. Łubin I zasięg Twojego filmu na platformie.

„Jestem wdzięczny Stanleyowi za to, że to zrobił i czuję się szczęśliwy, ponieważ coś takiego nigdy mi się nie przydarzyło. Ale stało się to dzięki tobie, ponieważ dzięki tobie było to możliwe. Właśnie opublikowałeś wideo i sprawiłeś, że stało się wirusowe. będzie kiedy samochód Nowość!” Mężczyzna.

Ty też będziesz zainteresowany

Jakie są zalety picia wody z cytryną wieczorem?

Ważna witamina, którą należy przyjmować, aby wyeliminować podwójny podbródek i opóźnić starzenie

Jakie są pierwsze objawy raka trzustki?
Dołącz do naszego kanału

EL UNIVERSAL jest teraz dostępny na Whatsapp! Na urządzeniu mobilnym odkryj najważniejsze wiadomości dnia, opinie, rozrywkę, trendy i nie tylko.

foch