22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ten film science-fiction doczeka się remake’u, wciąż bijąc kinowe rekordy!  – Wiadomości kinowe

Ten film science-fiction doczeka się remake’u, wciąż bijąc kinowe rekordy! – Wiadomości kinowe

Film ten uznawany jest za jeden z najlepszych filmów science fiction 2023 roku i w niepublikowanej wersji będzie nadal odnosił sukcesy, o czym powiemy więcej na ten temat tutaj.

W 2023 roku obejrzeliśmy w kinach wiele filmów science fiction m.in Strażnicy Galaktyki Vol. 3, twórca I Transformers: Bunt potworówAle chociaż część z nich odniosła sukces kasowy, była jedna produkcja, która wyprzedziła wszystkie inne i przekroczyła swój międzynarodowy sukces komercyjny, który jest także Został wybrany najlepszym filmem swojego gatunku wydanym w ciągu całego roku.

Film, w którym powracamy do jednej z najbardziej ikonicznych postaci kultury popularnej, reżyseruje Takashi Yamazaki Zdobyła uznanie publiczności i krytyków swoim nowym wizerunkiem awatara horroru wśród mórzFilm, który pojawia się w kinie od lat 50. XX wieku i powraca do elementów, które uczyniły to radioaktywne stworzenie ikonicznym, widzowie wypełnili kina, aby poznać nową wersję legendarnej japońskiej historii.

Po premierze w kinach w grudniu 2023 r. Godzilla minus jeden Stało się fenomenem science-fiction i po raz kolejny pokazało, dlaczego Godzilla tak wiele razy trafiał na duży ekran. W rolach głównych Ryunosuke Kamiki, Minami Hamabi, Yuki Kamada i Munetaka Aoki. Sukces produkcji był tak duży, że studia już zapowiedziały, że wydadzą remakeChociaż oryginalna wersja nadal jest wyświetlana w kinach.

„Godzilla Minus One” będzie miała nową wersję w kinach

Według Yamazakiego Godzilla minus jeden Pojawi się w kinach w niepublikowanej wersji, ale zamiast prezentować klip z nowymi scenami, Wyświetlony zostanie czarno-biały film fabularny. Na cześć jego cech film zostanie nazwany jego imieniem Godzilla minus jeden/minus kolor Powód jest bardzo prosty. Według japońskiego reżysera on i jego zespół „chcieli zobaczyć, jak będzie wyglądał czarno-biały film o Godzilli, ale wyprodukowany przy użyciu nowoczesnych technologii” – ujawnił w wywiadzie dla mediów. zawinąć.

Studio Toho

Jednak ta wersja nie została wykonana w tradycyjnej czerni i bieli, ale zamiast po prostu usunąć kolor, Zatrudnili kolorystę i ręcznie pracowali nad różnymi częściami każdej klatki, aby ręcznie uzyskać pożądany kontrast.. „Najprostszym sposobem jest usunięcie koloru, ale nie wywoła to u widzów takich samych uczuć, jakie chcieliśmy wywołać” – powiedział reżyser, dodając, że dzięki temu procesowi wydaje się, że projekt został skomponowany przez profesjonalnego fotografa z Zdjęcia.

Studio Toho

Jeśli jesteś fanem godżilla Od 1954 roku na pewno będziesz zadowolony Godzilla minus jeden/minus kolor Mam wrażenie, że w tej dekadzie też to kręcono. Ta wersja można oglądać w kinach w Japonii od 12 stycznia, a do kin w USA trafi 1 lutego. Nie ma jeszcze informacji, czy będzie pełnił funkcje w MeksykuAle być może jest to tak samo możliwe, jak w przypadku czarno-białych kawałków Aleja Zagubionych Dusz Guillermo del Toro.

READ  Carmen Salinas i luksusowy dom, w którym mieszkała w CDMX | Meksyk | MX | celebrytka | Aktorki | Aktorzy serialu | Meksyk