3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aktorka „Beverly Hills 90210” umiera na raka i już przygotowuje się do pogrzebu: „Nie chcę, żeby ludzie płakali”

Aktorka „Beverly Hills 90210” umiera na raka i już przygotowuje się do pogrzebu: „Nie chcę, żeby ludzie płakali”

Shannen Doherty Aktorka zapamiętana z udziału w takich produkcjach jak m.in „Beverly Hills 90210” i „Czarownice”, W ciągu ostatnich kilku godzin przyciągnął uwagę na portalach społecznościowych, ponieważ nawiązał do tego w ostatnim rozdziale swojego podcastu Porzucił już raka, Choroba, z którą walczył przez ostatnie osiem lat aż do teraz Skupia się na przygotowaniach do pogrzebu Więc już dość dobrze zdefiniowałeś, co to jest Jego ostatnia wola i testament Zgodnie z oczekiwaniami słowa gwiazdy telewizji wywołały sensację w środowisku artystycznym i wśród jego fanów.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, te stwierdzenia Shannen Doherty Zostały one opublikowane w ostatnim rozdziale jego podcastu zatytułowanego „Lest We Be Obvious”, a we wspomnianym odcinku gościem był jego najlepszy przyjaciel, Chrisa Cortazo, która przeżyła epizod brutalnej szczerości i jak nigdy dotąd szczerze mówiła o swojej chorobie, a tutaj opowiadała o nieuniknionym końcu, do jakiego doprowadzi ją rak, który i tak rozprzestrzenił się już na mózg. Który Ma nadzieję, że będzie mógł żyć jeszcze co najmniej trzy lata Zanim to się stanie.

Czytaj:

Lolita Curtis ponownie wejdzie na salę operacyjną, aby uniknąć raka. Jaki jest jej stan zdrowia?

Rocío Sanchez Azuara: To jest mocne porozumienie, które zawarła z córką przed śmiercią

Shannen Doherty wniosła osobowość
Brenda Walsh w Beverly Hills 90210. Zdjęcie: Networks

Shannen Doherty przedstawiła już swoje ostatnie życzenia na pogrzebie

W trakcie rozmowy Shannen Doherty wskazała, że ​​ze względu na swoją sytuację wielokrotnie zastanawiała się, w jaki sposób chciałaby swój pogrzeb, dlatego wskazała, że Zostawił już instrukcje dotyczące miejsca swego ostatecznego spoczynkuktóre chcą spełnić dosłownie.

Według Shannen Doherty jej ostatnim życzeniem jest, aby jej pogrzeb był prawdziwym „świętem miłości” i aby to osiągnąć, wskazała, że Nie chce, żeby pewni ludzie przychodzili ją pożegnać. Bo uważa to za hipokryzję i nie chce, żeby ktokolwiek cieszył się z jego odejścia, bo twierdzi, że zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy, którzy go znają, kochają go.

READ  Ani Talia, ani Lucero To najbardziej udana meksykańska telenowela w historii
Shannen Doherty ma nadzieję, że pożyje jeszcze co najmniej trzy lata. Zdjęcie: IG: theshando

Warto zauważyć, że aktorka to wskazała Nadal nie masz listy osób, których nie chcesz na swoim pogrzebie; Podkreślił, że będzie to bardzo długo trwało, ale poprosił znajomych, aby przeprowadzili ćwiczenie uczciwości i sprawdzili, czy przyjdą go pożegnać, czy nie.

„Jest wielu ludzi, którzy moim zdaniem się pojawią, a ja ich nie chcę. Niezbyt mnie lubią i mają swoje powody, co dla nich jest w porządku, ale nie lubią mnie na tyle, żeby wziąć udział w moim pogrzebie. „Nie chcę, żeby ludzie płakali lub potajemnie mówili: «Dzięki Bogu, ta suka już nie żyje»” – powiedziała 52-letnia aktorka.

Shannen Doherty przez ostatnie osiem lat swojego życia walczyła z rakiem. Zdjęcie: AG. com.theshando

U aktorki „Beverly Hills 90210” zdiagnozowano tę chorobę. rak piersi W 2015 roku, choć w 2017 lekarze wskazywali, że choroba zaczęła ustępować, dwa lata później choroba powróciła z większą siłą i dopiero w połowie 2023 roku ogłoszono, że nowotwór faktycznie wyzdrowiał. Przerzuty do mózguWarto zauważyć, że Shannen Doherty powtarzała to przy różnych okazjach Zrobisz wszystko, aby przedłużyć swoje życie Ponieważ kocha swoje życie.