24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Shakira: Ujawniają druzgocącą reakcję, którą poczuła, gdy zobaczyła, jak jej dzieci bawią się z Clarą Shea Marty

Shakira: Ujawniają druzgocącą reakcję, którą poczuła, gdy zobaczyła, jak jej dzieci bawią się z Clarą Shea Marty

napisałem w Sławni ludzie The

Gwarantują to Shakira Miał druzgocącą reakcję na widok bawiących się jego dzieci Clara Shea Marty W filmie rozpowszechnianym w mediach społecznościowych. Na zdjęciach Sasha i Milan grają w piłkę nożną ze swoją nową dziewczyną Gerardem Pique.

A Shakira wcześniej ujawniła w rozszerzonym wywiadzie z Elle, że po raz pierwszy mówiła o ich separacji, Jak złe były rzeczy. Piosenkarka potwierdziła, że ​​zmarła Najsmutniejsze dni twojego życia Kiedy rozstał się z Gerardem Pique, a potem z wypadkiem, który miał jego ojciec.

Ponadto przyznał się do tego tłumacz słowa „takie oczy” Jego dzieci również były przygnębione wszystkim, co powiedział ich ojciec. Zwłaszcza z powodu ostrych komentarzy jego szkolnych kolegów na temat niewierności Gerarda Pique.

Tym razem wraz z ujawnionymi zdjęciami Clary Shea Marti, które miały się pojawić, paparazzi, którzy ją zabrali, ujawnili, że Pique dał mu pozwolenie na jego opublikowanieUważa się więc, że jego zamiarem było skrzywdzenie Shakiry. I tak zamierzał zrobić, no cóż, „Te zdjęcia Shakira nie czyni go zbyt szczęśliwym, ponieważ trudno dostrzec dobre relacje między jego dziećmi a ClarąOto, co ujawnił Jordi Martin.

Ale kilka godzin po opublikowaniu zdjęć hiszpański reporter „Mamarazzi” wyszedł, by zaprzeczyć fotografowi. Studnia Wygląda na to, że bawi się z Sashą i Milano, ona będzie matką Pique, a nie Clarą Shea, jak myślał.

POLECANE WIDEO: Tony Costa prezentuje swój pierścionek w sieciach społecznościowych

READ  Córka Adele Ramones budzi oburzenie za znieważenie pracownika domowego: wideo